Elbise Diktirmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Elbise Diktirmek

Rüyamızda elbise diktirmek, yaşanılan hayatı değiştirmek için girişimlerde bulunacak olan rüya sahibinin farklı bir işe, yeni arkadaş çevresine yöneleceğine işaret eder. Farklılık arayışında olan kişinin kendi hareketlerine ve düşünce şekline de çeki düzen vereceğine, zamanı daha doğru kullanmak için uğraşacağına da alamettir. Diktirilen elbisenin modeli, uzunluğu yahut kısalığı da yorumlar için önemli ayrıntılardır. Eğer kişi yırtılmış bir elbiseyi diktiriyor ise bu durumda eski bir sıkıntının yeniden nüksetmesi ile ilgili bir sıkıntı yaşar ve geçireceği kötü günler nedeni ile psikolojik olarak da yıpranır. Yeni bir kumaştan elbise diktirmek kişinin yeni başlangıçlar yaptıracağına, hayatına yeni bir yön vereceğine, bekarsa evleneceğine, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına yorumlanır. Eski bir kumaştan elbise diktirmek hasta kimseler için vefata yorumlanır.

Rüyamızda Kısa Elbise Diktirmek

Ahlaki konulara gereken önemi vermeyen rüya sahibinin sık sık yanlış anlaşılmalara maruz kalacak şekilde hareket edeceğini ve kendisini anlatmak konusunda yetersiz kalacağını işaret eder. Kısa elbise dini anlamda kişinin inancına sahip çıkmadığını ve gerekenleri yerine getirmekte zorlandığını, yetersiz bilgi sahibi olduğunu bildirir.

Rüyamızda Nişan Elbisesi Diktirmek

Memuriyet anlamına gelen rüya, kurumların iş sınavlarında başarı göstermek manalarına gelir. Aynı zamanda ticaretle uğraşan kişiler için yeni bir iş yeri ya da bayilik açmak, ortak almak ve işleri büyütmek şeklinde de yorumlanır. Nişan elbisesi kırmızı ise gelecek güzel ve önemli bir habere, mavi nişan elbisesi oğul sahibi olmaya, siyah nişan elbisesi ise resmi işlerde aksiliklerden kurtulmak, maddi kaygıları sonlandırmak manalarına gelir.

Rüyamızda Elbise Diktirmenin Psikolojik Yorumu

Havai bir kişiliğe ve aklındaki her şeyi gerçekleştirmek için hamle yapmaya, kişinin gerçek koşulları düşünmeden tamamen hayalci bir yaklaşım içinde yaşadığına işaret eder. Genellikle hayatı tozpembe görmenin ve sorunlardan kaçmak için farklı yönelişlere girmenin de sembolüdür.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: