Elektrik Kesilmesi

PAYLAŞ:

Rüyamızda Elektrik Kesilmesi

Rüyamızda elektrik kesilmesi görmek, ümit ettiğiniz herhangi bir konuda bazı tatsızlıklar ve aksaklıklar yaşayacağınıza işaret etmektedir. Bu rüya özellikle iş yaşamında beklentileri olan kişiler için bir süre daha durgun bir dönem manalarına gelir. Elektrik ve aydınlık, kişinin yaşamında ortaya çıkacak önemli gelişmelere, yaptığı çalışmalardan alacağı müspet sonuçlara ve ümit ettiği şeylere kavuşmasına yorumlanır. Bu nedenle rüyanızda bulunduğunuz yerde elektriğin kesildiğini ve karanlık içinde kaldığınızı görmüşseniz bu rüya bir süre daha devam edecek zorluklara veya sıkıntılara delalet eder. Rüyasında evinde elektriği kesilmiş olarak görmek, kişinin ailevi anlamda bazı huzursuzluklar yaşayacağının habercisidir. İş yerinde elektrik kesilmesi ise çalışmalarınızdan bir türlü istediğiniz sonucu alamayacağınız manalarına gelir.

Rüyamızda Elektriklerin Gitmesi

Rüyamızda elektrik gitmesi, duygusal anlamda yoğun bir dönem geçireceğinize yorumlanır. Bu rüya bir süre yaşamak zorunda kalacağınız sıkıntıların habercisidir. Elektriğin gittikten sonra tekrar gelmesi ise ümidinizi kestiğiniz bir yerden sizi çok mutlu edecek bir haber almaya işaret eder. Rüyamızda elektriklerin gidip her yerin zifiri karanlık içinde kalması, maddi manevi birçok konuda sıkıntı yaşamaya veya kişinin iç huzuruna, yaşadığı sıkıntılardan bir müddet sonra kurtulmasına delalet eder.

Rüyamızda Karanlık Görmek

Rüyamızda görürken karanlık farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Bazı alimlere göre bu rüya her ne kadar olumsuz bir intiba uyandırsa da kişinin yaşayacağı mutlulukların ve huzurun habercisidir. Bazen de başınıza gelecek tatsız olaylar manalarına gelir. Karanlıkta kalmak, küçük başarısızlıklara maruz kalmaya işaret eder. Karanlıktan kurtulmak ise her türlü sorununuzdan kurtulmanızdır.

Rüyamızda Elektrik Kesilmesinin Psikolojik Tabiri

Rüyasında elektriğin kesildiğini gören kişi, karamsar bir ruh haline sahiptir ve genellikle çabuk ümitsizliğe kapılır, hayatın kendisine iyi bir şey getirmeyeceği anlayışına sahiptir. Bazen de yaşadığınız sıkıntıların yansımasıdır.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

En Sık Arananlar:

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: