Elma Almak

PAYLAŞ:

Rüyamızda Elma Almak

Rüyamızda elma almak, sahip olunacak güzel bir aileyi ve vefalı, merhametli, sevgi dolu çocuklar büyümeyi işaret eder. Kırmızı elma almak bekar kimseler için büyük bir aşk yaşayacaklarına ve ömür boyu o kimseyle beraber olacaklarına delalettir. Yeşil elma ise Hac yolculuğuna çıkmayı, kişinin dini inancına uygun bir eşle hayatını birleştirmesi manasına gelir. Çürük elma aldığını görmek ise ticarette başarısızlığa uğramak ve iflas etmek demek olduğu gibi, evliliklerde sürekli tartışma yaşanacağına ve kişinin mutsuz bir ruh haline bürüneceğine yorumlanır. Aldığı elmayı yediğini gören kimse helal lokmasını gönül rahatlığı ile yerken rızkının da gün güne artmasıyla eşine ve sevdiklerine pek çok armağan alır.

Rüyamızda Marketten Elma Almak

Sosyal açıdan kişiye statü atlatacak bir işe girmek demektir. Marketten elma aldığını görenlerin hayatları son derece müreffeh olur ve her işin altından kalkarlar. Tüccar kafasına sahip olan rüya sahibinin bir anda iş değişikliği yapacağına ve bu değişiklikten hemen sonra yaşamının da aynı oranda yenileneceğine alamet eder.

Rüyamızda Esnaftan Elma Almak

Küçük bir esnaftan elma almak aile içinde karar verilen ve aile üyeleriyle beraber yapılacak olan bir işe alamettir. Para, pul sahibi olmak, yoksul bir hayatı sona erdirip daha zengin bir hayata başlamak, sevdiği kişiyle evlenip çocuk sahibi olmak demektir. Kazancın bol olacağına ve makbul hizmetler yaparak, helal lokma yeneceğini, aile boyu bolluk içinde yaşanılacağını ifade eder.

Rüyamızda Elma Almanın Psikolojik Yorumu

Mutluluk ihtiyacına ve kişinin karşı cinsle kurmak istediği güzel bir yuva özlemine işarettir. Örnek bir aile olmak, başkalarının hayranlıkla izlediği bir yaşam sürmek isteğinin de sembolü olan elma, kişinin inançlarına uygun bir eş adayı arayışı içinde olduğuna da işarettir. Günah işlemekten korkmak ve nefse hakim olmak için kendini terbiye etmek manasına da gelir.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: