Ense Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Ense Görmek

Rüyamızda ense görmek, rüya sahibinin minnet hissettiği kişilerin varlığına işaret eder. Kendisi için fedakârlık yapmış, emek harcamış, zor günlerini atlatması için her türlü fedakârlığı göstermiş, kendisine malından ve parasından vermiş bir kimse üzerinden açıklanır. Bu rüya bazen de rüya sahibi için kötü düşünceleri olan ve arkasından kötü söz söyleyen ve kötü düşünen kimselerin olduğuna rivayet edilir.

Rüyamızda Ense Tıraşı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda ense tıraşı görmek, rüya sahibinin kendisine hiç kimsenin yapmayacağı kadar büyük bir iyilik yapacak ve büyük insanlık örneği gösterecek bir kişinin çıkacağına ve bu kişi sayesinde sıkıntılarının biteceği ve gözyaşının kuruyacağı manalarına gelir.

Rüyamızda Ense Kılı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda ense kılı görmek, rüyayı gören kişinin varlıklı olmasına rağmen yine de yokluğa düşeceğine işaret eder. Kişinin yüksek olan gelirini yanlış işlere yatırması nedeni ile onu her ay başka yerlere ödemek zorunda kalacağına ve çok parasızlık çekeceğine alamet eder.

Rüyamızda Ensede Yara Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda ensede yara görmek, rüya sahibinin kendine olan güvenini ve inancını yitireceğine, maneviyatının çökeceğine, işlerinin aksayacağına, sıkıntılarının ve zor günler geçireceğine delalet eder.

Rüyamızda Boyun Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda boyun görmek, hayırlı ve uğurlu olacak işler yapmaya ve şeytanın bacağını kırmaya işaret eder. Kişi, korkaklığını üzerinden atacak, cesaretini toplamayı başaracak ve bu sayede kendine olan inancını geri kazanacaktır. Artık kimse başarısının önünde duramayacak ve kendisine mani olamayacak demektir.

Rüyamızda Boynuna Kolye Takmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda boynuna kolye taktığını görmek kadın için de erkek için de hayra alamet eder. Mutluluk verecek gelişmeler yaşamaya, hayırlı ve iyi kalpli kişilerle karşılaşmaya, onlardan vefa, sevgi ve hayır görmeye delalet eder. Kötü ve acı günlerin biteceğine, huzurlu günlerin geleceğine yorulur.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: