Erkek Bebek Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Erkek Bebek Görmek

Rüyamızda erkek bebek görmek hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına delalet eder. Sevimli ve şirin bir bebek görmek hayatta her dileğin gerçekleşeceğine, bebeğin sevimsiz ve huzursuz olması aksilikler, sorunlar ve sıkıntılar yaşanacağına işaret eder. Rüyamızda erkek bebek görmek aynı zamanda kişinin toplum içinde gördüğü saygıya ve itibara işaret eder. Bu kişi toplumda yaptığı güzel işler ve insanlara karşı iyimser yaklaşımı ile çevresindeki kişiler tarafından çok sevilen ve onların gözünde büyük bir saygınlığı olan kişidir. Rüya sahibinin dostları da iyi gün dostları değil, kötü günde yanında olacağı gerçek dostlardır.

Rüyamızda Erkek Bebek Doğurduğunu Görmek

Çok hayırlı bir rüyadır. Rüyasında erkek çocuk doğurduğunu gören kişi şifa, mutluluk, huzur ve esenlik bulur. İçinde bulunduğu meşakkatli şartları da gerisinde bırakır.

Rüyamızda Erkek Bebek Emzirdiğini Görmek

Rüyasında erkek bebek emzirdiğini gören kişinin iş hayatındaki başarı grafiği yükselir ve terfi alır. Aynı zamanda rızkı ve kazancı da artar.

Rüyamızda Bebek Görmek

Rüyamızda kız bebek görmek üzüntü, keder, sıkıntı ve zorluk manalarına gelirken erkek bebek müjdeli haber, güzel günler, başarı ve zafer manalarına gelir.

Rüyamızda Temiz Bebek Görmek

Rüyamızda temiz ve çıplak bebek görmek sevinç gözyaşları akıtmak manalarına gelir. Rüyamızda temiz bebek görmek sevinç ve mutluluk demektir.

Rüyamızda Ağlayan Bebek Görmek

Rüyamızda ağlayan bebek görmek pek de iyi ve hayırlı değildir. Ağlayan bebek içine düşülecek olan zor durumlara, sorunlara ve üzüntüye neden olacak gelişmelere işaret eder.

Rüyamızda Bebek Sahibi Olmak

Rüyamızda bebek sahibi olmak demek yeni adımlar atmaya ve yeni kararlar vermeye işaret eder. Rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olan güzel ve radikal değişikliklerle birlikte yeni atılımlar ve yeni girişimler manalarına gelir.

Rüyamızda Doğmakta Olan Bebek Görmek

Rüyamızda doğmakta olan bebek görmek, kişinin yakında tüm sıkıntılarından kurtulmasına ve sabretmesi gerektiğine işarettir. Bebek doğurmak genellikle üzüntü ve kederden kurtulmaktır. Bu nedenle böyle bir rüya gören kimse eğer kederliyse gönül ferahına ulaşır, borçluysa borçlarından kurtulur veya her türlü üzüntüleri refaha ve ferahlığa kavuşur.

Rüyamızda Oynayan Bebek Görmek

Rüyamızda oynayan, gülen ve eğlenen bebek genellikle müjdeli ve güzel bir haberdir. Bu rüya gören kişinin başına gelecek müjdeli ve güzel havadislere, yakında sevineceği, gönül ferahlığına kavuşacağı haberler almasına, her anlamda talihinin ve şansının arttığı bir döneme girmesine de yorulmaktadır.

Rüyamızda Zayıf Bir Bebek Görmek

Rüyamızda görülen zayıf bebek, bir süre geçim sıkıntısı yaşayacağınıza veya para kazanırken oldukça zor ve meşakkatli yollardan geçeceğinize işarettir. Bu rüyayı gören kimse iş yaşamında bazı beklentilerine kavuşamaz ve parasal olarak kısa süreli sıkıntılar çeker. Şişman bebek ise bol paraya, geçimi kolay yollardan sağlamaya, ele geçecek mal ve mülke, kişinin kolay yollardan sıkıntı çekmeden para kazanmasına işarettir.

Rüyamızda Bebek Öldürmek

Rüyasında bebek öldüren kimse çok büyük hatalar işler ve sonradan pişman olacağı hareketlerde bulunur. Bu rüya kişinin dünyevi olana yönelip, yanlış yollara sapması sonucu insanların tepkisini çeken hatalar yapacağının ve bunun sonucunda da zarar göreceğinin göstergesidir. Rüyasında bebek öldüren kimse dünyada büyük bir günah işler. Yanlış arkadaşlıklar edinerek yoldan çıkar. Bu rüya kişiye uyarı niteliğinde olan bir rüyadır.

Rüyamızda Bebeğe İsim Koymak

Rüyasında bir bebeğe usulüne uygun olarak isim koyan kimse özel veya çalışma hayatında birtakım değişiklikler yaşar. Bu rüya bazen bir işten çıkarak daha mutlu olacağı başka bir işe girmeye; bazen de bulunduğu şehri değiştirerek çok hayırlı ve iyi huylu insanların bulunduğu farklı bir şehre taşınmaya yorulmaktadır.

Rüyamızda Uyuyan Bebek Görmek

Rüyamızda görülen uyuyan bebek güzel bir gelecektir. Bu rüya kişinin ileride istediklerine kavuşacağı, çalışıp kazanacağı ve genellikle huzurla geçireceği ömrüdür. Böyle bir rüya masumiyetin, günahlardan tövbenin, yapılan hatalara pişmanlığın da göstergesidir.

Rüyamızda Bir Bebeği Sırtına Almak

Rüyasında bir bebeği sırtına alan kimse bazı olaylar sonucunda üzüntüye ve sıkıntıya uğrar. Bu rüya kişinin başına gelecek ufak tefek belalardır. Bazı tabircilere göre ise bebeği sırtına alan kimse hastalanır yatağa düşer; bir müddet bu hastalığı çektikten sonra tekrar sağlığına kavuşur.

Rüyamızda Kız Bebek Görmek

Rüyamızda görülen kız bebek müjdeli bir haberdir. Bazen de kişinin şan şöhret kazanmasına, iyi bir isimle anılmasına ve dünya hayatında göreceği faydalara işarettir. Kız bebek genellikle gören kişi için hayırlı ve güzel bir rüyadır. Bu rüyayı görenin istekleri gerçekleşir, her anlamda mutlu ve huzurlu olur. Aynı zamanda başarıya, sıkıntıdan kurtulmaya ve her anlamda mutluluğa da yorulabilmektedir.

Rüyamızda Meme Emen Bir Bebek Görmek

Bu rüya kişinin girişeceği hayırlı ve ümit ettiğine ulaşacağı güzel bir iştir. Böyle bir rüya gören kimse yaptığı çalışmalardan olumlu sonuçlar alır. İstediği başarıya, kazanca kavuşur. Mal ve mülk elde ederek zenginleşir. Bu rüya özellikle maddi sıkıntı çekenler için ferahlığa işarettir.

Rüyamızda Bebek Olduğunu Görmek

Rüyasında kendisini bebek olarak gören kimse yaptığı bir hata sonucunda suçlanır ve belki hapse girer. Bazen de bu rüya hastalığa veya hastalar için hastalıktan şifa bulmaya işarettir. Rüyamızda küçük bir bebek olduğunu gören kimse sapkınlıktan sonra hidayete ererek yaptığı hatalardan döner ve bu hataları tekrarlamaz.

Rüyamızda Beşik Görmek

Rüyamızda görülen beşik hanımınızın hamile olduğuna işarettir. Bu rüya genellikle çocuk sahibi olmaya yorulur. Rüyamızda beşik gören bekarsa evlenir ve kısa sürede hemen evladı olur. Hamile bir kadın bu rüyayı görse, sağ salim, sağlıklı bir şekilde bebeğini dünyaya getireceğine ve doğum sırasında zorlanmayacağına işarettir.

Rüyamızda Yeni Doğmuş Bebek Görmek

Rüyamızda görülen yeni doğmuş bebek size ulaşacak hayırlara ve müjdeli haberlere işarettir. Bu rüya genellikle güzel bir şekilde yorulur. Bir beklentisi olan, bir arzusu bulunan bu rüyayı görse, yakın zamanda isteklerinin gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyamızda Bebek Arabası Görmek

Rüyamızda görülen bebek arabası kişinin elde edeceği mal mülktür. Bu rüyayı gören kimse kendisine veya ailesinden bir bireye araba, ev gibi mülkler alır veya elindeki para ile kazançlı yatırımlar yapar. Bazen de bebek arabası kişinin ulaşacağı mevki veya dünya hayatındaki derecesidir.

Rüyamızda Bebek İle Oynamak

Rüyamızda bir bebek ile oynayan ve onunla gülüp eğlenen kimse dünya hayatına dalarak ahiret hayatını unutur. Bu rüya gören kişinin hayatını gaflette geçirdiğine ve bu nedenle çok sıkıntı yaşayacağına işarettir. Bu rüya kişinin kendisine çeki düzen vermesi gerektiğini hatırlatan bir uyarıcı rüyadır.

Rüyamızda Erkek Bebek İle Konuşmak

Rüyasında aslında konuşamayacak erkek bir bebek ile konuşup sohbet ettiğini gören kimse, güvendiği bir kişiden hayırlı haberler alır. Bu rüya genellikle kişinin başına gelecek güzel havadislere, olumlu haberlere ve beklediği işlerin gerçekleşmesine yorulur. Rüyasında bir kız bebekle konuşan kimse ise bollukla, bereketle ve mutlulukla geçecek bir dönemin içerisine girer.

Rüyamızda Bir Bebeği Kucaklamak

Rüyasında bir bebeği kucaklayan kimse, eğer ihtiyaç sahibi birisi ise, dirayetli ve güçlü bir adamın himayesine girer ve böyle bir kişiden yardım görür. Bu rüya herkese yardım eden, ihsanda bulunan ve tüm ihtiyaç sahiplerine hakkını tamamıyla veren iyi niyetli bir adama işarettir. Bazen de bu kişi rüya sahibi olur.

Rüyamızda Bebeğe Yemek Yedirmek

Rüyamızda bebeğe yemek yedirmek, gören kimse için berekete, geçim kolaylıklarına, kazançlı çalışmalara ve başarıya işarettir. Bu rüya aynı zamanda rızkınızı kolay yollardan ve sevdiğiniz işlerden kazanacağınıza ve bu anlamda da her zaman mutlu ve huzurlu olacağınıza işarettir.

Rüyamızda Yürüyen Bebek Görmek

Rüyamızda bir bebeğin yürüdüğünü gören kimse mutlu ve güzel geçecek bir yolculuğa çıkar. Bu rüya kişinin mekan değiştireceğinizin ve gittiği yerde de huzurlu ve mutlu olacağının göstergesidir. Rüyamızda bebek yürüten kişi ise bazı işleri zorlayarak ve çile çekerek halleder. Bu rüya genellikle kişinin meşakkatten sonra ferahlamasına ve isteklerine kavuşmasına yorulur.

Rüyamızda Bebek Sevmek

Rüyamızda bebek sevmek, gönül huzuruna, eşinizle birlikte geçireceğiniz mutlu anlara, bekarlar için evlenip çoluk çocuğa kavuşmaya, herkese merhamet eden şefkatli bir kimseye, günahlardan kaçınmaya ve hatalardan dönmeye işaret eder.

Rüyamızda Bebek Bakmak

Rüyamızda bebek bakan kimse büyük sorumlulukların altına girer. Bu sorumluluklar sonucunda sıkıntı yaşayan ve oldukça stresli günler geçiren kişi, daha sonra elde ettiği başarılar sonucunda rahatlar ve diğer insanların da teveccühünü kazanır.

Rüyamızda Bebeğin Kustuğunu Görmek

Rüyamızda kusan bebek sırları gizli tutamayan, ağzı gevşek bir arkadaş veya komşudur. Bu rüyayı gören kimse güvendiği bazı inşaların ihanetine uğrar ve sırlarının açığa çıkması sonucunda insanlar arasında kötü bir duruma düşer. Bazen de bu rüya dedikoduya, arkadan konuşan ve yalan sözler uyduran kötü niyetli bir kimseye işarettir.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: