Erkek Çocuğu Sevmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Erkek Çocuğu Sevmek

Rüyamızda erkek çocuğu sevmek, hayırlı ve güzel haber almaya, kişiyi yeni başlangıçlar yapmak için motive edecek arkadaşlara işarettir. İşleri yoluna koymak için gayret sarf eden rüya sahibinin nihayet emeklerinin karşılığını az da olsa almaya başlayacağını bildiren güzel bir rüyadır.  Uzun yıllar boyunca istenen ancak elde edilemeyen bir amaca ulaşmak, istenilen bir yolculuğa çıkmak, ev veya arsa gibi değerli bir mülk satın almak anlamına da gelen rüya, özellikle bekar bayanlar için karşılarına çıkacak insancıl, vicdanlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girecek olmaya, uzun yıllar sürecek, sorunsuz bir evliliğe imza atmaya alamet eder. Erkek çocuk sevdiğini gören kişi yaşlı ise, torun haberi alır.

Rüyamızda Başkasının Erkek Çocuğunu Sevmek

Bekar biri için çocuğu olan biriyle evlilik yapmak yahut evlat edinmek manasına gelir. Evli kimseler için ikinci veya üçüncü bir çocuk planlanmasına işaret eden rüya, rahatsızlığı olan, hastalık çeken kimseler için de iyileşmeye doğru girilen sürecin müjdecisi olarak görülür. Genç kimselerin artık sorumluluk alacak yaşa geldiklerini düşünmeleri ve evlenerek kendi ailelerini oluşturmak, çocuk sahibi olmak için istek duyuyor olmalarını da tabir eder.

Rüyamızda Büyük Erkek Çocuk Sevmek

Yaşça biraz büyük bir erkek çocuk sevmek, olgunluk dönemine girildiğine ve kişinin artık yanlışlardan uzak kalarak, düzgün bir hayat süreceğine, emin adımlarla ilerlediği hayatını daha da güzelleştirmek için çevresindeki kimselerle de iş birliği yapacağına, bu dönem içinde işle alakalı değişikliklere de sıcak bakacağına yorumlanır.

Rüyamızda Erkek Çocuk Sevmenin Psikolojik Yorumu

Çocuk sahibi olmak isteyen ancak özellikle erkek çocuklara karşı büyük bir sevgi duyan kimselerin çocuk isteklerine alamettir. Başka kişilerin mutluluklarına bakarak kendi hayatının da mutlulukla dolu olmasını isteyen, evlenerek yuva kurmak konusunda kısmetlerini bekleyen kişileri de sembolize eder.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: