Eşiyle Sevişmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Eşiyle Sevişmek

Rüyamızda eşiyle sevişmek, oldukça hayırlı ve güzel bir rüyadır. Kişinin kendisine helal olan bir kimse ile sevişmesi, eline helal mal geçmesine, dünya nimet ve zevklerinden yararlanmasına, menfaat elde etmeye işarettir. Rüyamızda kişinin eşiyle Allah rızası için sevişmesi, eğer müşrikse Müslüman olmasına, dini anlamda kendisini geliştirmesine, insani derecesinin yükselmesine ve maneviyata yönelmesine yorumlanır. Rüyamızda kişinin kendi eşini öpmesi, hayır işlemesine ve günahlardan kaçınmasına delalet eder. Rüyamızda eşi ile sarılmak, maddi manevi güzelliklere, aile hayatında saadete ve huzura, ailevi tartışmalardan kurtulmaya yorumlanır.

Rüyamızda Eşinden Başka Birisi İle Sevişmek

Rüyasında eşi ile değil de başka birisi ile sevişen kişi, büyük bir günah işler. Bu rüya göz veya bedenen zinasına, kendisine helal olmayan bir kadınla baş başa kalmaya veya uygunsuz bir vaziyette olmaya, gözleri haramdan sakınmamaya işarettir. Rüyasında eşinin yakın arkadaşı ile ilişkiye giren kimse gerçek hayatta rezil olacağı bazı hareketlerde bulunur. Rüyasında eşinin başka bir adamla seviştiğini görmek ise bazı sıkıntılar yaşayacağınıza ve başınıza gelecek bazı musibetlere delalet eder.

Rüyamızda Zina Etmek

Rüyamızda zina etmek büyük bir ahlaksızlık yapmaya ve iffetsiz hareketlere yorumlanmaktadır. Rüyamızda zina eden kişi, büyük bir günaha girer ve insanlar içinde kendisini kötü bir pozisyona sokar. Zina eden haram mal elde eder ve haram yollara bulaşır. Zina etmek, kötü ve iffetsiz bir kadının sembolüdür. Rüyasında zina ede kimse, bahsi geçen şekilde bir kadınla karşılaşır ve onun hilelerine maruz kalır.

Rüyamızda Eşiyle Sevişmenin Psikoloji Tabiri

Böyle bir rüya, kişinin eşine olan sevgisinin ve aşkının bir yansımasıdır. Bu rüyayı gören kimse, aile huzuruna, mutluluğuna sahiptir ve eşi ile birlikte güzel ve hayırlı bir yuvaları vardır. İç dünyasında bu tarz duyguları barındıran kişi eşi ile sevişmek, sarılmak ve öpüşmek gibi rüyaları psikolojik olarak görebilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: