Eski Komşu Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Eski Komşu Görmek

Rüyamızda eski komşu görmek, kişinin yeni bir eve taşınacağının ve bu evde eskiden duyduğu mutluluğu ve sevinci tekrar yaşayacağının göstergesidir. Eğer rüyanızda çok eskilerden kalmış hatta ölmüş bir komşunuzu görmüşseniz, bulunduğunuz mekanı terk ederek kendinize yeni bir başlangıç yapabileceğiniz eskisinden de güzel bir hayat kurarsınız. Eski komşuyu görmek bazen de uzun süredir görmediğiniz arkadaşlarınızla buluşup eskiyi yad etmeye veya küstüğünüz bir akrabanızla barışıp aranızdaki sorunları halletmeye yorumlanmaktadır. Rüyamızda eski komşusu ile beraber sohbet eden kişi, hiç beklemediği yerden hayırlı bir haber alır. Bu rüya bazen de mirasa konmaya ve maddi açıdan ferahlamaya işarettir.

Rüyamızda Eski Komşu İle Tekrar Komşu Olmak

Rüyamızda eski bir komşunuzla tekrar komşu olduğunuzu görmeniz, eğer o kişi sevdiğiniz bir komşunuz ise mutluluğa ve hayra işarettir. Bu rüya size faydalı olacak ve doğru yolu gösterecek arkadaşlarınız olacağına ve onlarla birlikte hoşça vakit geçireceğinize yorumlanır. Bu rüya bazen de fıtrat olarak size benzer, çok iyi anlaşacağınız bir arkadaş edinmeye veya sevdiğiniz bir kimse ile tekrar karşılaşmaya yorumlanır.

Rüyamızda Eski Komşusunun Öldüğünü Görmek

Rüyamızda eski komşusunun öldüğünü gören kimse, o komşusundan gelecek bir haberle sevinir. Bu rüya o kimsenin ömrünün uzun olmasına veya tekrar karşınıza çıkmasına, onunla birlikte önemli bir işte bulunmaya, eski komşunuzun akrabalarından birisi ile evlenmeye veya onlardan iyilik görmeye delalet eder. Ölen eski komşusunun canlandığını görmek ise o kişinin ahirette yerinin iyi olduğunu göstermektedir.

Rüyamızda Eski Komşu Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyamızda eski komşu görmek, kişinin geçmişe duyduğu özlemin veya konuşmadığı bir arkadaşına yaptığı yanlış hatalardan dolayı duyduğu pişmanlığın göstergesidir. Bazen de böyle bir rüya eskiden tanıdığınız insanları tekrar görmek istediğinizi veya çocukluğunuza hasret kaldığınızı göstermektedir.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: