Eski Sevgilini Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Eski Sevgilini Görmek

Rüyamızda eski sevgilini görmek, gerçekleşmesi istenilen bir konunun olumsuz sonuçlanması anlamına gelmektedir. Bununla ilgili olarak bir hayal kırıklığı yaşanacak ve kısa bir dönem olumsuz etkisi devam edecektir. Bunun dışında, bir haber almak ve çok şaşırmak şeklinde de yorumlanmaktadır. Bu haberden sonra birkaç hafta etkisi devam edecektir. Rüyayla ilgili bir başka değerlendirme de gözyaşıdır. Bir konu sizi oldukça üzecek ve mutsuz olmanıza neden olacaktır.

Rüyamızda Eski Sevgiliye Sarılmak

Burada beklenilen takdirin gösterilmemesi anlamı vardır. Sorumlusu olduğunuz bir konuda olması gerekenden çok daha fazla çaba göstermenize rağmen gerekli takdiri göremiyor oluşunuz, sizi olumsuz şekilde etkileyecek ve motivasyon kaybına neden olacaktır.

Rüyamızda Eski Sevgili ile Konuşmak

Bir kişiye manevi anlamda destek olacağınıza yorulmaktadır. Bu kişiyle ilgili çeşitli sıkıntıları dinleyerek tavsiye vermek, bu rüyaya örnek olabilir. Bu iyiliğiniz ile fazlasıyla takdir göreceksiniz.

Rüyamızda Eski Sevgilini Öpmek

Bir anlaşmayı simgelemektedir. Bu anlaşma herhangi bir konuda olabileceği gibi, sizin için çok kazançlı olmayacağını da söylemek gerekir. Akla sadece bir ticari faaliyet gelmemelidir. Birisi ya da birileri ile yapmış olduğunuz herhangi bir anlaşma veya söz, bu rüyaya örnek olarak verilebilir. Kararsız kalarak yapacak olduğunuz bu anlaşma, sizin için hayırlı olmayacaktır. Burada, büyük bir sorun olduğundan söz edilmese bile, ciddi anlamda bir zaman kaybı ve moral bozukluğundan bahsedilmektedir.

Rüyamızda Eski Sevgiliyle Barışmak

Bu rüya ile ilgili olarak yapılan yorum, yanılma üzerinedir. Bir konu hayırlı gibi görünse de içerisindeki şer ortaya çıkacak ve sizi oldukça sıkıntıya sokacaktır. Düşüncesizce bir adım atmak, karar almak, söz vermek, aldanmak bu davranışlara örnek olarak verilebilir. Uzun süre etkisini atamayacağınız bu kötü durum, çoğu konuda güven kaybı yaşamanıza sebebiyet verecektir.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: