Esrar Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Esrar Görmek

Rüyamızda esrar görmek, gözü yükseklerde olan, azla yetinmeyi bilmeyen, sabırsız, lüks ve para düşkünü bir kişi ile diye yorumlanabilir. Bu kişi rüya sahibinin kendisi de olabilir, aile bireylerinden biri de olabilir ya da yakın çevresinden biri de olabilir. Rüyamızda esrar görmek, hayatı kafasına göre yaşayan, bardan, diskodan ve kumar salonlarından çıkmayan kişiye yorulur. Bu kişi kolay yoldan hatta mümkünse hiç çalışmadan büyük bir servetin sahibi olmanın peşinde olan ve harcadıkça eksilmeyen tam tersine çoğalan bir zenginliğin hayalini kuran kişi olarak tasvir edilir.

Rüyamızda Esrar İçtiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda esrar içmek, rüya sahibinin hayata bakışını ve hayatı nasıl yorumladığını ortaya koyar. Rüya sahibi kendi çıkarı ve mutluluğu için onu en çok seven kişileri dahi feda edebilir ya da bir çırpıda hayatından çıkarabilir. Vefası olmadığı, kadir kıymet bilmediği, kırk yıllık hatırı çıkar uğruna silebileceği şeklinde diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Esrar Satın Almak Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin kendisine zarar veren bir alışkanlığını yenmeye ve terk etmeye çaba göstereceği yerde tam tersine bunu daha sık yapacağına ve kendine eliyle zarar vereceğine işaret eder.

Rüyamızda Esrar Satmak Ne Anlama Gelir?

Rüyasında esrar satan kişi, yanında yapılacak bir suça, itiraz etmemek ve engel olmamak kaydıyla pasif olarak ortak olacak demektir. Rüya sahibi, bu suçu gizleyebildiği kadar gizleyecektir.

Rüyamızda Esrar İçen Birini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında esrar içtiğini gören kişi, bir arkadaşından kötülük görecek demektir. Bu kişi, arkasından konuşabilir, iftira atabilir ya da dolandırabilir diye diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Esrar Ekmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin bir kişiyi, işleri için adeta maskot gibi bir o yana bir bu yana çevirip duracağına delalet eder. Bu kişi, rüya sahibinin bir ayıbını yakaladığı ve kullandığı kişidir.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: