Evi Su Basması

PAYLAŞ:

Rüyamızda Evi Su Basması

Rüyamızda evi su basması, rüyayı gören kişinin, uzak bir yerdeki bir akrabasından çok büyük miktarda bir servet kalacağına ve bu sayede rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine alamet edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, iş hayatında çok iyi bir yere geleceğine ve bu sayede çok rahat bir şekilde uzunca bir hayat geçireceğine delalet edilir.

Rüyamızda Evi Temiz Su Basması Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda evi temiz su basması, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında hayırlı kısmetler elde edeceğine ve hanesinde bolluk ve bereketin her daim hüküm süreceğine işaret edilir.

Rüyamızda Evi Su Basması ve Çamur Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda evi su basması ve çamur görmek, rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine ve çok büyük sorunlar yaşayacağına delalet edilir.

Rüyamızda Evi Su İçinde Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda evi su içinde görmek, iki şekilde yorumlanır. Eğer rüya sahibi kendini temiz bir suyun içinde görürse, sıkıntılarının artık sona ereceğine diye yorumlanabilir. Rüyayı gören kişi eğer kirli bir suyun içinde görürse kendisini, iş hayatında ve aile hayatında çeşitli sıkıntılarla karşılaşacağına ve uzunca bir süre bu sorunlarla uğraşmak zorunda kalacağına alamet edilir.

Rüyamızda Su Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda su görmek, rüya sahibinin, eğitim hayatında ve iş hayatında hayırlı kısmetler ile karşılaşıp çok iyi işlere imza atacağına ve bu sayede çok büyü paralar kazanacağına delalet edilir. Aynı zamanda, kazanılan paranın helal olduğuna ve helal rızk sahibi olunacağına işaret edilir.

Rüyamızda Sulu Çamurda Yürümek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda sulu çamurda yürümek, rüya sahibinin, başına gelecek kötü olaylar ile sıkıntılı bir ruh haline düşeceğine ve aile hayatında çeşitli problemlerden ötürü tartışmalı zamanlar geçireceğine diye yorumlanabilir.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

En Sık Arananlar:

1 Yorum

  1. Rüyamda bi yerde oturuyorum ve birden su baskını oluyor. Su o kadar yükseliyor ki herkes çok korkuyor. Ben de suyla birlikte yükseliyorum hatta suyun içinde nefes alıyorum sonra su çekiliyor ben yaşıyorum ama annemle kardeşimi her yerde arıyorum bulamıyorum ve bana herkes teğmen diye hitap ediyor. Bunun anlami nedir teşekkür ederim

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: