Evlenme Teklifi Almak

PAYLAŞ:

Rüyamızda Evlenme Teklifi Almak

Rüyamızda evlenme teklifi almak, çok güzel bir rüyadır ve rüya sahibinin esenliğe ve huzura kavuşacağına, hayallerini gerçekleştireceğine, amaçlarını yerine getireceğine ve ettiği duaların karşılığını alarak hayatının yüzünü güldürecek ve kendisine hayır getirecek şekilde ilerlemeye başlayacağına rivayet edilir. Hafiflemeye, borçlardan ve korkulardan kurtulmaya, iş sahibi olmaya, para kazanmaya, gerçek dostlar edinmeye, huzuru yakalamaya ve güzel günler yaşamaya alamet eder.

Rüyamızda Evlenme Teklifi Aldığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Bir kişi rüyasında evlenme teklifi aldığını görürse o kişi muradına erer, sevdiğine kavuşur, sıkıntılarını ve sorunlarını aşma gücüne sahip olur, başarısı ve mutluluğu da bir ömür sürer diye diye yorumlanabilir. Rüya sahibi niyetlendiği her işi Allah’ın izini ile yerine getirme şansına ve mutluluğuna sahip olacak, hayatını dolu dolu ve dilediği gibi yaşayacak demektir.

Rüyamızda Erkekten Evlenme Teklifi Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda erkekten evlenme teklifi almakla evlenme teklifi almak arasında hiçbir fark yoktur esasen. Rüyasında bir erkekten evlenme teklifi aldığını gören kişi, isteklerine kavuşur ve gerçek hayatta âşık olduğu kişinin gönlünü kazanmayı başarır diye yorumlanır. Hayırlı, güzel ve sürpriz gelişmeler yaşanacağı manalarına gelir.

Rüyamızda Evlenme Teklifi Almak ve Yüzük Takmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda evlenme teklifi aldığını ve yüzük taktığını gören kişinin gerçekten de buna benzer bir olay yaşayacağına delalet edilir. Rüya sahibinin sevdiği kişiden duygularına karşılık göreceğine ve ileride de onunla mutlu, huzurlu ve sıcak bir yuva kuracağına işaret eder. Bu rüya hiç bitmeyecek bir aile saadetine rivayet edilir.

Rüyamızda Yüzük Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda yüzük görmek, rüyayı gören kişinin hayatında olumlu gelişmeler yaşayacağına, kişinin hedeflerine yakınlaşmak için girişimde bulunacağına ve başarılı olacağına bu sayede hem meslek hayatında hem de özel hayatında hayalini kurduğu mutluluğu yakalayacağına yorulur.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

En Sık Arananlar:

9 Yorum

 1. Ben evliyim ama rüyamda liseden bir erkek arkadaşım hiç sevmem kendisini evlenme teklifi ediyor bende reddediyorum o arada tır hızla geliyor devriliyor bi cok kaza ardı ardına oluyor tır yolu sallıyor diger arabalar da kaza yapıyor

  1. Öznur Hanım Merhaba..
   Rüyada gördüğünüz liseli arkadaşın evlilik teklifi. olmasını tahmin etmediğiniz bir şeylerle karşılaşabileceğinize işaret.
   Kazaların olması ise İnsanların bu olaylar karşında etkilencekleri aile bireyleri olarak hakkınızda konuşulmak diye yorumlanabilir.

 2. Rüyam da eşim önümde diz çöküp bana evlenme teklifi etti yüzükle beraber yüzük tektaş ve çok güzel parlıyordu büyük ve gösterişliydi. Çok mutlu oluyordum.

  1. Mutluluğunuzun pekişeceğine güzel huzurlu mutlu günlerin sizi bekliyor olacağına işareten olabilir.

 3. Rüyada bir adam kalabalık bir oetamda bir akrabasının bana aşık olduğunu ve bana evlenme teklifi ettiğini söylüyor ben de tanımadığım için bakıp şaşırıyorum sonra babam la amcamı falan görüyorum babam yanıma gelip nolduğunu soruyor bende bilmiyorum tanımadığı diyorum çocu bakarken yanımda bir erkek bebek uzan dığını görüyorum babamda benim kızım sanamı kaldı diyor ben istemiyorum diyip çıkıyorum ama kadının biri gelip sen nasıl insanlatın içinde böyle küçük düşürürsün diyo kucanda yine aynı bebek ben de biz olmayız diyorum

 4. Ruyamda yüzük yemeğin içinden çıkıyor du ben yüzüğü gördüm fakat şaşkınlıktan mutluluktan bisey diyemedim yüzüğü parmağıma takamadan ve sözel olarak sevgilim evlenme teklifi etmeden uyandım .

 5. Rüyamda sevgilim bana evlenme teklifi ediyordu hemde aile fertlerinin önünde çok mutluydum birde sabah namazından sonra gördüm anlamı nedir ? 😊

 6. Rüyamda sevgilim bana evlenme teklifi ediyordu ama yüzük yoktu cok seviniyordum bir yandan da mutluluktaan aglıyordum ……..yorumlar mısınız……..

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: