share on:

Büşra Hanım Merhaba Rüyanız Hayırlara güzelliklere vesile olsun.

Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bil hayr.. Ey Rabbimiz!.. işimizi kolaylaştır zorlaştırma ve hayırlı bir sonuca erdir.. AMİN.

İsim Büşra
Gorulen-Tarih 2018-04-08
Rüyanın Görüldüğü Zaman
  • Gece
Yasiniz 20
Başlık Başlık Koymamış  “Evli Albüme Bakmak”
Rüyası Rüyada ev sahibimizin kızı evlenmiş oluyordu.Ve bende evine bakmaya gitmiştim.Evi çok güzeldi.Oda çok mutluydu.Kocası ise uzun boylu sakallı biriydi.Evlilik albümlerini gösteriyordu.

Büşra Hanım Ev Sahibinizin kızı  evlenmiş sizde onların evine bakmaya gidiyorsunuz.

Evleri güzel ve onlar çok mutlu idi.

Kocasının Şemailini görüyorsunuz ve resimlere evlilik albümlerine bakıyorsunuz.

İç Aleminizde sizin gelecek ile ilgili beklentileriniz bu şekilde rüyanıza konu olmuş olabilir.

Yaşınız itibariyle ilerleyen dönemlerde çevrenizdeki insanların evlilikleri ile ilgili tecrübeler duyabilir ve sizde de bu böyle bir durumda olmak isteği meydana gelebilir.

Nitekim sizi bekleyen de budur.

Dikkat etmeniz gereken nokta ise insanların arasındaki kıskançlık durumlarının sizde meydana gelmemesi için. Kimsenin  özelini araştır-mamanız ve hatta söz taşıma gibi şeyler yapmamanız gerektiğidir. Hakkınızda Hayırlı şeylerin olması dileğiyle.

Bir önceki Rüya yorumumuz olan Kafirlerin Allah Demesi Ve Bebek - (Hatice Hanım) başlıklı Rüya Tabiri çocuk görmek ve kafir görmek hakkında bilgiler verilmektedir. Acaba ne manaya geliyor diyorsanız inceleyin.

1 Yorum

  1. adım berika ruyamda buyuk bir iş yerindeki patron benim en yakin arkadasimmis ruyamda maddi durumumuz dusukmus patron ben olursem mirasi berikaya verin o da olurse ahmete ( ahmet ismini uydurdum ) verin diyor sonra patron öluyor miras bana kaliyor ahmet bey beni kovaliyor tuvalete kaciyorum camdan atliyorum sonra beni goruyo bu seferde erkekler tuvaletindeki camdan atlamaya gidiyorum camda sineklik var ve ben kapana sikisiyorum sonra adam beni tutacakken bagiriyorum ” ben sizin patronunuzum beni su adamdan kurtarin ” diyorum sonra beni kurtariyorlar ruyam bitiyor
    lütfen yorumlarmisiniz lutfen.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: