Evlilik Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Evlilik Görmek

Rüyamızda evlilik pek çok değişik anlama gelmektedir. Rüya sahibi için hapis olmaya, sıkıntıya, üzüntüye, darlığa düşmeye, hesapta olmayan harcamalar yapmaya ve bu nedenle ağır maddi yükümlülüklerin altına girmeye, devlete vergi ödemeye ve gözünü yükseklere dikmeye delalet eder. Bir yandan da hak yolundan giderek, Allah katında hayırlar işlemeye ve yaradan tarafından mükâfatlandırılmaya işaret eder. Rüyamızda evlilik görmek bazen mutluluğa bazen de tam tersi şekilde mutsuzluğa işaret eder.

Rüyamızda Başkasının Evlendiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Maddiyat ile diye yorumlanabilir. Rüyamızda kendisini değil de bir yakınını, akrabasını, arkadaşını ya da komşusunun evlendiğini gören kişi malda ya da parada zarara uğrar.

Rüyamızda Evlilik Hazırlığı Yaptığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin aşk hayatı ile diye yorumlanabilir. Rüya sahibi, sevgilisi ile yaşadığı sorunları çözebilmek ve onu kaybetmemek için orta yolu bulmaya çalışacak demektir. Daha olmadı, söylenenleri yutacak ve içine atacaktır diye diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Evlilik Teklifi Almak Ne Anlama Gelir?

Hayırlı olacak olaylara işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında evlilik teklifi aldığını görmesi, çok istediği bir hayalinin gerçekleşmesine ve neredeyse heyecandan kalbinin yerinden çıkacakmış gibi çarpmasına neden olacak bir haber almasına yorulur.

Rüyamızda Evlilik Teklif Etmek Ne Anlama Gelir?

Mal ve para ile diye yorumlanabilir. Rüya sahibinin maddi varlık elde etmek için ne kadar canla başla çalıştığına ve çocuklarının geleceğine yatırım yapmak için çabaladığına delalet eder. Rüya sahibi, ailesi iyi yaşasın diye, kendini feda etmiş, gecesini gündüzüne katarak çalışıyor demektir.

Rüyamızda Evlilik Kararı Almak Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibini çok mutlu ve memnun edecek gelişmeler yaşanmasına, sevdiği kişiden işitmek istediği o büyülü ve güzel sözleri duymasına, çok mutlu olup kendini aşk sarhoşu gibi hissetmesine yorulur. Aynı zamanda güzel haberler almak şeklinde de ifade edilir.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: