share on:

Melek Hanım Merhaba Rüyanız Hayırlara güzelliklere vesile olsun.

Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bil hayr.. Ey Rabbimiz!.. işimizi kolaylaştır zorlaştırma ve hayırlı bir sonuca erdir.. AMİN.

 

İsim Melek
Gorulen-Tarih 2018-03-26
Rüyanın Görüldüğü Zaman
  • Gece
Başlık Fal bakan Kadın
Rüyası gece 1 de tam da uykuya daldığım anda Bi şey çekildi içimden kadın gördüm fal bakıyordu sırtımdan bi şey aldı arkadaşım seslendi de öyle uyandım

Melek hanım rüyada Fal bakan kadın görmek ile ilgili rüyada bazı olayların devamı olmadan rüyaya girmeden daha uyku ile uyanıklık arası mı yaşadınız.

Çünkü uykuya girmeden önce tıbben uyku felci dedikleri halk dilinde karabasan olarak bilinen bir durum mu?  Her halükarda rüya da gibi fal bakan bir kadın gördünüz içinizden bir şeyler çektiğini hissediyordunuz.

Tabir olarak Şuna yorumlayabiliriz. Arkadaş ortamında size hesap ödetmek gibi bir durumla karşılaşabilirsiniz. İstemediğiniz halde veya  durumunuz buna müsait olmadığı halde sizden bir şeyler alınmasına tabir edilebilir.

Bir önceki Rüya yorumumuz olan Ahşap Ev - ( Sibel Hanım ) başlıklı Rüya Tabiri 2 katlı Ahşap ev, anahtar almak ve Pardesülü Erkek görmek hakkında bilgiler verilmektedir. Acaba ne manaya geliyor diyorsanız inceleyin.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: