Fare Yavrusu Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Fare Yavrusu Görmek

Rüyamızda fare yavrusu görmek, güçsüz bir düşmanınız olduğuna ve bu düşmanın sizin için hile düşündüğüne işarettir. Fare yavrusunu elinde gören kişi, bu sinsi düşmanla arkadaş olur veya onun dost olduğunu düşünür. Rüyasında fare yavrusundan herhangi bir şey almak genellikle düşmandan menfaat elde etmeye veya bu düşmanınızdan size kalacak mala yorumlanır. Rüyamızda fare yavrusunun bir şeyler yediğini görmek, hilekar bir düşmanın evinize girmenize ve sizin malınızdan yararlanmasına işaret etmektedir.

Rüyamızda Fare Yavrusunun Eve Girdiğini Görmek

Rüyamızda bir fare yavrusunun evine girdiğini gören kişinin, dost olarak gördüğü, evine giren çıkan ve malından yiyen küçük ve güçsüz bir düşmanı vardır. Bu rüya, arkadaşlarınız arasında sizi çekemeyen ve kötülüğünüzü isteyen kimselerin olduğunu göstermektedir. Rüyamızda bir fare yavrusunun evinize yuva yaptığını görmeniz, düşmanınızın akrabalarınız arasından olduğunun bir göstergesidir. Rüyamızda fare yavrusunun evinizin içinde oynadığını ve zıpladığını görmeniz ise aileniz içinde bir düşmanınız olduğuna veya aile bireyleri arasında çıkacak anlaşmazlık ve tartışmalara yorumlanır.

Rüyamızda Fare Yavrusunu Öldürmek

Rüyamızda fare yavrusunu öldüren kimse düşmanına galip gelir. Bu rüya yakında dost bildiğiniz düşmanlarınızın farkına varıp onlardan uzaklaşacağınıza işaret etmektedir. Rüyamızda evinde fare yavrusu öldüren, akrabalarından birisinin kendi hakkında kurduğu planları bozar. Rüyamızda farenin sizi ısırdığını görmeniz, yakında başınıza getirilecek bir musibete; fare ile mücadele edip kazandığınızı görmeniz ise güç ve kudret sahibi olmaya yorumlanmaktadır.

Rüyamızda Fare Yavrusu Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyamızda görülen fare yavrusu iç dünyanızda yaşadığınız korkuların ve endişelerin bir dışavurumudur. Bu rüyayı gören kimse bilinçaltında birçok korkuyu barındırmaktadır. Bu rüya bazen de kendinize verdiğiniz değeri gösterir. Özellikle bazı yönlerden kendisini beğenmeyen kişilerin bu duygularının bir göstergesidir.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: