Fareler Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Fareler Görmek

Rüyamızda fareler görmek, iyiye yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin iş hayatında gerçekleştirmek istediği çalışmalarda ve ortaya koymaya çalıştığı projelerde büyük başarısızlıklar yaşayacağına ve çok büyük üzüntüler ve endişeler ile karşılaşacağına alamet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, bir iş amacıyla gittiği pis bir yerde çok kötü bir şekilde hastalanacağına ve bu yüzden uzun bir süre boyunca yatak döşek yatacağına işaret eder.

Rüyamızda Fareleri Yakalamak Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında tanışacağı bir kişi ile bir işe gireceğine, bu kişinin iş hayatında gerçekleştireceği hileli işlerden haberi olmadığı için kısa bir süre yardım edeceğine, ancak daha sonra gerçekleri öğrendiğinde bu kişi ile olan tüm irtibatını keseceğine ve adını temize çıkaracağına rivayet eder.

Rüyamızda Fareleri Öldürmek Ne Anlama Gelir?

Uzun bir zamandan beri çok büyük ihanetler gören rüya sahibinin, çok kötü zamanlar yaşayacağına, sıkıntılarının artacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iş hayatında çok zor zamanlar geçireceğine, kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına ve çok büyük bir mutluluk yaşayarak işlerinin düzeleceğine alamet eder.

Rüyamızda Farelerle Uğraşmak Ne Anlama Gelir?

Çok büyük başarılar kazanan rüya sahibinin, iş hayatında ve sosyal hayatında çok başarılı ve çok iyi bir kişi olmasından ötürü kendisini kıskanan ve çekemeyen insanlar tarafından her zaman zarara uğratılmaya çalışılacağına ancak rüyayı gören kişinin, çok dirayetli, akıllı ve azimli bir kişi olması sayesinde herhangi bir sıkıntı yaşamadan bu durumlardan kurtulacağına rivayet eder.

Rüyamızda Farelerin Kaçtığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin, kendisini sürekli zarara uğratmaya çalışan kişileri yapacağı hamleler ile şaşırtacağına, kendi işlerine bakmaları için baskı yapacağına ve en sonunda onları ikna edip çok yakın bir zaman içinde kendisini kurtaracağına diye yorumlanabilir.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: