Fok Balığı Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Fok Balığı Görmek

Rüyamızda fok balığı görmek, zorluk ve sıkıntı manalarına gelir. Rüya sahibinin sorunlarının köklü ve güçlü olduğuna bu nedenle onlardan kolay kolay kurtulamayacağına delalet eder. Yaşamın zorlu taraflarına, sıkıntılara, keyif kaçırıp, moralin bozulmasına neden olacak kişilere, çözülmesi zor problemlere delalet eder. Rüyamızda fok balığı gören kişi, iş hayatında çok güçlü ve çok hırslı bir rakibi nedeni ile büyük bir hezimete uğrayabilir diye diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Fok Balığı Sevmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda fok balığı sevmek, rüya sahibi için çok büyük ve güzel bir gelişme yaşanacağına işaret ederken, diğer yandan da çok inatçı, dik başlı, huysuz ve zor bir kişiyi yola getirip, yanına çekmeye delalet eder.

Rüyamızda Fok Balığı Yavrusu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin kafasında bazı yeni oluşumlar olduğuna fakat henüz onları tam olarak kafasında oturtamadığına yorulur. Rüya sahibinin fikirleri ve projeleri istediği aşamaya geldiğinde ve bunları hayata geçirdiğinde işlerinden büyük fayda görecek demektir.

Rüyamızda Fok Balığı Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında fok balığı yediğini gören kişi, elinde olanı tüketecek demektir. Yani rüya sahibi, çalışırken biriktirdiği parayı yemeye başlayacaktır.

Rüyamızda Fok Balığı Yakalamak Ne Anlama Gelir?

Rüyasında fok balığı yakaladığını gören kişi, ömür boyu sırtının yere gelmeyeceği bir işin sahibi olacak demektir. Bu işte pek çok kişinin gözü olmasına rağmen, rüya sahibinin şansı ve kısmeti sayesinde bu işi kendisi alacak demektir.

Rüyamızda Fok Balığı Beslemek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin attığı her adımdan kendisine pay çıkartmaya ve maddi getiri elde etmeye çalışmasına delalet eder. Kişi habire var olanın üzerine eklemenin ve domuzdan bir tek tüy koparmanın planını yapıyordur diye değerlendirilir.

Rüyamızda Ölü Fok Balığı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda ölü fok balığı rüya sahibinin çok önemli bir işe son anda tabi olmasına diye yorumlanabilir.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: