Forma Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Forma Görmek

Rüyamızda forma görmek, rüya sahibinin başarı konusunda ne kadar kararlı, hırslı ve inatçı olduğuna işaret eder. Kişinin hedeflerinden vazgeçmeyeceğine, hayalleri için savaştığı yolda bir an bile olsa umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine, bazen canı pahasına da olsa zafer elde etmek için çaba göstereceğine diye yorumlanabilir. Rüya sahibinin kafasına koyduğu şeyi mutlaka gerçekleştireceğine ve her başarısızlığında kazanmak için biraz daha hırslanacağına delalet eder. İnatçı bir kimsenin varlığı ile açıklanır.

Rüyamızda Takım Forması Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda takım forması görmek ya da giymek, yeni, güzel ve hayır getirecek adımlar atmaya, büyük işlere girmeye, kısmet ve şans getirecek kararlar almaya ve bunları bir an önce hayata geçirmek için sabırsızlanmaya ve heyecanlanmaya rivayet eder.

Rüyamızda Yeşil Forma Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda yeşil forma görmek, sabır gösterildiği ve mücadele edildiği takdirde her zorluğun aşılacağına, galibiyetin bu iki faktör sayesinde gerçekleşeceğine ve rüyayı gören kişinin bunu tecrübe edeceği bir olay yaşayarak, bundan sonra hep başarılı işler yapacağına delalet eder.

Rüyamızda Okul Forması Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda okul forması görmek, geldiği yeri bir türlü sindirememiş ve bu nedenle de herkese tepeden bakan, insanların duygu ve düşüncelerini küçümseyen, onların hayallerini ve isteklerini aşağılayan, kötü ve zalim bir kişinin varlığına diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Üniforma Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda üniforma görmek, önemli işlere atanmaya, büyük işlerin başına getirilmeye, önemli noktalara gelmeye ve en yüksek rütbeye getirilmeye işaret eder. Rüya sahibi memursa eğer, o halde bu rüya onun istediği göreve atanacağına yorulur.

Rüyamızda Askeri Kıyafet Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda askeri kıyafet görmek, umutların ve emeklerin karşılığını almaya hem maddi hem de manevi anlamda hayır bulmaya ve hayallere tez zamanda kavuşmaya delalet eder.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: