Füze Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Füze Görmek

Rüyamızda füze görmek, hayırlara delalet eder. Bolluğa, berekete, dünya malının çokluğuna, helal lokmaya ve ticaret ehli olmaya diye yorumlanabilir. Rüya sahibinin çok çalışması ya da babadan kalma iş yerinin yöneticiliğini yapması sureti ile kazancının yerinde olacağına, hayatı boyunca geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, ev, araba, yazlık ve yat sahibi olup, lüks ve konfor içinde bir yaşam süreceğine işaret eder. Zenginliğin sadece bir dönem için değil hayat boyu geçerli olacağı yorumu yapılır.

Rüyamızda Füze Atıldığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda füze atıldığını gören kişi, çok öfkelendiği bir anda zehir zemberek sözler edecek ve bu sözler çok sevdiği birine dokunacak, rüya sahibi de uzun zaman bu durumu telafi etmeye çalışacak demektir. Zor da olsa, kendini ifade etmeyi ve aslında kötü niyetli olmadığını ispat etmeyi başaracaktır.

Rüyamızda Füze Atmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda füze atmak, rüya sahibinin ilime olan merakına ve hevesine işaret eder. Kişi, bu sevgisi ve yoğun duygu sahibi olması nedeniyle mutlaka ilim, irfan sahibi olup, saygınlık görmeyi başaracaktır diye diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Füze Patlaması Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda füze patlaması, rüyayı gören kişinin farkında olmadan büyük ve tehlikeli yollara sapması ya da böyle kişilerle hareket etmesi nedeniyle, önemli bir kazadan, musibetten ya da beladan kıl payı kurtulup, doğru yolu bulacağına delalet eder.  Bu talihsiz olay, kişinin aklını başına getirmeyi başaracak demektir.

Rüyamızda Füzenin Düştüğünü Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda füzenin düştüğünü görmek, rüya sahibinin hayatıyla ilgili bazı konularda kesin kararlar alacağına, hem çevresini, hem de işini kısacası tüm hayatını değiştireceğine işaret eder.

Rüyamızda Roket Görmek
Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda roket görmek, rüyayı gören kişinin kolay kolay kimsenin üstesinden gelemeyeceği bir durumla baş edebileceği ve bu sayede herkesin hayranlığını toplayacağı ile diye yorumlanabilir.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: