Geçmiş Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Geçmiş Görmek

Rüyamızda geçmiş görmek, rüyayı gören kişinin unutamadığı şeylerin varlığına ya da daha önce yaşadıklarının etkisinden hala kurtulamadığına alamet eder. Rüya sahibinin eskiden yaşadığı olumlu ya da olumsuz olayları düşündüğüne, bunlarla kah mutlu kah mutsuz olduğuna yorulur. Bir diğer yandan da rüyayı gören kişinin dünde kalanları içselleştirdiğine ve onları hep canlı tutmaya çalıştığına diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Geçmiş Zaman Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin saplantı haline getirdiği bazı sorunlarından kurtulması gerektiğine aksi takdirde hep mutsuz ve başarısız olacağına delalet eder. Rüya sahibinin bu yükten kurtulması halinde yaşamının çok daha kolay, zevkli ve yaşanılır hale geleceğine yorulur.

Rüyamızda Geçmiş Tarihi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin uykusunda gördüğü geçmiş tarihe dikkat etmesi gerektiği şeklinde değerlendirilir ve geçmişte o tarihte yaşanan bir olayın yeniden yaşanabileceğine ya da onu anımsatacak bir durumun ortaya çıkacağına rivayet edilir.

Rüyamızda Geçmiş Yılları Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin kendisini mutsuz hissettiği zamanlarda geçmiş yıllarda yaşadığı güzel günleri ve anıları düşünerek teselli olduğuna, onlara sığındığına bunun kendisine güç ve kudret kazandırdığına delalet eder ve bunun rüyayı gören kişi için bir nebze ilaç ve şifa olduğuna işaret eder.

Rüyamızda Geçmiş Günleri Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin dünlerine dair bazı olayların bugünde karşısına çıkabileceği manalarına gelir. Rüya sahibinin uykusunda gördüğü geçmiş günlerin kendisini ya çok olumlu ya da çok olumsuz şekilde etkilediği için bilinçaltına yerleştiği bunun da rüyalarına girmesine neden olduğu şeklinde kabul edilir.

Rüyamızda Geçmiş Olsuna Gitmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin temiz ve iyi niyetlerle bir işe girişeceğine, bu yolda pek çok insanın hayır duasını alma şansına nail olacağına, bunun kendisine sadece gurur vermeyeceğine aynı zamanda manevi huzur duymasına da vesile olacağına yorulur.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: