Gelincik Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Gelincik Görmek

Rüyamızda gelincik görmek, rüya sahibine kendini iyi hissettirecek, içini kıpır kıpır edecek, gönlüne su serpecek ve içine düştüğü karamsar düşüncelerden kurtulmasını sağlayacak bazı gelişmelerle karşılaşacağına işaret eder. Mutluluğa ve hayırlara vesile olacak sözler işitmeye, kötü ve zor günleri atlatmaya, gözyaşını silmeye ve kem gözlerden uzak olmaya diye yorumlanabilir. Rüyamızda gelincik görmek, duyguların hareketlenmesine ve yoğunlaşmasına işaret eder.

Rüyamızda Gelincik Çiçeği Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda gelincik çiçeği görmek, sağlığına kavuşmaya, iyimserliğe, geleceğe umutla bakmaya ve insanları teselli etmeye diye yorumlanabilir. Rüya sahibinin manevi yanının çok güçlü olduğuna, insani duygularının baskın olmasına bu nedenle de güzel duygular taşıyıp, faydalı şeyler yapmasına yorulur.

Rüyamızda Gelincik Tarlası Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda gelincik tarlası görmek, rüyayı gören kişinin karşı cinsten birinden çok etkileneceğine ve onu gördüğünde çok heyecanlanacağına diye yorumlanabilir. Kişi, gönül işinden yana çok güzel günler yaşayacak demektir.

Rüyamızda Gelincik Toplamak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda gelincik toplamak iki şekilde diye yorumlanabilir. Gelinciğin çiçeğinin zarar görmeden toplanması hayır ve mutluluk olarak değerlendirilir ve rüyayı gören kişinin yüzünün güleceği olaylar yaşanacağı ile yorumlanır fakat gelinciğinin toplanırken zarar görmesi iyi değildir ve hayırlara delalet etmez.

Rüyamızda Gelincik Hayvanı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda gelincik hayvanı görmek uğursuzluktur ve rüya sahibine gerek konuşmaları gerek plan ve programları ile zarar vermeye çalışan kişilerin varlığı ile açıklanır. Menfaat ve yarar sağlamak için herşeyi yapabilecek kadar kötü niyetleri olan kişilerin olduğu manalarına gelir.

Rüyamızda Gelincik Hayvanı Öldürmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda gelincik hayvanı öldürmek, rüya sahibinin aralarında husumet ve kin olan bir kişi ile barış sağlamasına diye yorumlanabilirken aynı zamanda düşmanı ya da rakibi alt etmeye ve kendine zarar veremeyecek duruma düşürmeye işaret eder.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: