Gizlenmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Gizlenmek

Rüyamızda gizlenmek, hatalı, ayıplı, gizli kapaklı iş yapmaya, arkadan konuşmaya, dedikoduya, iftiraya ve günaha işaret eder. Rüyayı gören kişinin saman altından su yürüttüğüne, arkadan iş çevirdiğine, her şeyi kendi istediği kılıfa uydurduğuna ve çıkar peşinde olduğuna işaret eder. Rüyamızda gizlenmek, hiç beklenmedik bir anda alışılmamış ve daha önce yaşanmamış olaylar yaşamaya delalet eder.

Rüyamızda Gizlendiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda gizlendiğini görmek, menfaat elde etmeye, fayda sağlamaya ve bunun için her türlü kötü işleri yapmayı göze almaya işaret eder. Kişi, kendi çıkarı için yalan yanlış laflar edecek, başkasının malına ya da parasına göz dikecek veya hak yiyecek diye yorumlanır.

Rüyamızda Eve Saklanmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda eve saklanmak, büyük bir melanete uğramaya, korkunç bir felaket ve musibet yaşamaya, gözyaşı dökmeye ve yasa boğulmaya diye yorumlanabilir. O evde yaşayan bir kimsenin acısını yaşamaya yorulur.

Rüyamızda Birinden Saklanmak Ne Anlama Gelir?

Bir kimse rüyasından birinden saklandığını görürse eğer, tatsız, üzücü ve kötü olaylar yaşayacak, sevdikleri ile arasına mesafe girecek ve çok üzülecek demektir. Rüya sahibinin gönül kırıklığı yaşayacağı, derdinden ve kederinden ne yaptığını bilmez olacağı bu nedenle de yanlış yollara sapacağı manalarına gelir.

Rüyamızda Ağacın Arkasına Saklanmak Ne Anlama Gelir?

Bir kişi rüyasında kendini bir ağacın arkasına saklanmış olarak görserüyası, ulu, yüce ve bilge bir kişiden ders alacağına, boş vaktinin hepsini onun yanında geçireceğine ve ileride kendisi gibi herkesin itibar ettiği, inandığı ve sevdiği bir kişi olacağına işaret eder.

Rüyamızda Korkmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda korkmak, ferahlık, esenlik ve mutluluk manalarına gelir. Düşlerin gerçekleşeceğine, hayatın düzene gireceğine, kazancın artacağına, kusurların ve günahların telafi edileceğine, küslüklerin, kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların da biteceğine diye yorumlanabilir. Hayır bulmak şeklinde değerlendirilir.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: