Gökyüzü Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Gökyüzü Görmek

Rüyamızda gökyüzü görmek, pek çok manayı bir arada bulundurur. Bir yandan hayır bulmak şeklinde diye yorumlanabilirken, rüyanın niteliğine bağlı olarak kötülüklerle karşılaşmaya da yorulabilir. Rüyamızda gökyüzü görmek, rahmete ve şefaate kavuşmaya, gönül ferahlığına, manevi duyguların uyanışına, hayata daha umutlu bakmaya, yeniliklerle karşılaşmaya tabir edildiği gibi aynı zamanda da aksiliklere, kötülüklere, düşmanlıklara diye yorumlanabilir. Örneğin rüyasında gökyüzüne erişmeye çalıştığı halde bir türlü erişemediğini görüp uyanan kişinin hayal kırıklığı yaşayacağı manalarına gelir. Ya da rüya sahibinin kendini yerden bir miktar yukarıda, elini uzatsa gökyüzüne değebilecek kadar yakın bir yerde görmesi ömrünün tamam olduğuna, yedi kat göğe yükselmesi ise makamının artacağına yorulur.

Rüyamızda Gökyüzü Yarılması Ne Anlama Gelir?

O yerde yaşayan kişilerin fikir olarak bölünmesine ya da rüya sahibinin ortağı ile görüş ayrılığı yaşamasına bu nedenle de karışık, belirsiz ve tatsız günler geçireceğine diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Gökyüzüne Çıkmak Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin kötü günlerden geçeceğine işaret eder. Çünkü rüyada gökyüzüne çıkmak kara haberler almaya, acı kayıplar yaşamaya, manevi anlamda çöküntü yaratacak olaylar yaşamaya işaret eder.

Rüyamızda Gökyüzüne Bakmak Ne Anlama Gelir?

Açık ve mavi bir gökyüzüne baktığını görmek iyi kişilerle karşılaşmaya, işlerden hayır görmeye, kalpte huzura ve esenliğe kavuşmaya delalet ederken, kapalı ve koyu bir gökyüzüne baktığını görmek hayal kırıklığına, mutsuzluğa ve hastalığa yorulur.

Rüyamızda Gökyüzünden Düşmek Ne Anlama Gelir?

Allah katındaki güzel ve hayırlı yerinden düşecek fena bir iş yapmaya ve günaha bulaşmaya diye yorumlanabilir. Rüya sahibi hiç yapmadığı işlere bulaşacak kalbine hile ve fesat sokacaktır.

Rüyamızda Gökyüzünü Yeşil Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin yapacağı hayır işleri sayesinde hidayete ereceğine ve hayır için verdiği bir lokmanın Allah tarafından kendine kat be kat fazlasının verilmesine yorulur.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: