Görücü Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Görücü Görmek

Rüyamızda görücü, gerçek anlamına benzer şekilde diye yorumlanabilir. Bekâr kimseler için kısmet manalarına gelir. Rüya sahibi kafasına göre aradığı ama şimdiye kadar bulamadığı o kişiyi bulacak ve kafa dengi bir kimse ile mutlu bir izdivaç gerçekleştirecek demektir. Rüyamızda görücü, rüya sahibine gerçekten de görücü gelmek isteyen kişiler olduğuna ve bu kişilerin neredeyse sıraya girecek kadar çok olduğuna diye yorumlanabilir. Yani rüya sahibi bu konudan yana bir hayli şanslı ve kısmetlidir. Bu rüya mutluluk yaşamaya ve yeni başlangıçlar yapmaya delalet eder.

Rüyamızda Görücü Gelmesi Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin hayatına girecek ve hayatına girdiği için şükretmesini sağlayacak bir kişinin varlığına diye yorumlanabilir. Bu kişi, karşı cinsten olup, rüya sahibinin kalbini pır pır ettirecek, gördüğünde heyecandan karnına ağrıların saplanmasına neden olacak kişidir. Rüya sahibinin duyguları karşılıksız değildir, işin en güzel tarafı da zaten budur.

Rüyamızda Görücüye Çıkmak Ne Anlama Gelir?

Hayırlı kimselerle bir araya gelmek manalarına gelir. Rüya sahibinin bu kişiler arasında gözüne kestirdiği birine karşı temiz duyguları, düşünceleri ve niyetleri olduğu şeklinde diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Gelin Almak Ne Anlama Gelir?

Mutluluk verici haberler duymaya işaret eder. Rüya sahibi için gireceği işlerden fayda görmesine ve bu güzel gelişmeler sayesinde keyif bulmasına yorulur.

Rüyamızda Gelin Olmak Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin karşısına hayırlı bir kısmetinin çıkacağı manalarına gelir. Rüya sahibi bu kişiye evet derse onunla çok mutlu olacaktır. Çünkü bu kişi hayatta karşısına çıkıp çıkabilecek en doğru, en düzgün kişidir.

Rüyamızda Damat Görmek Ne Anlama Gelir?

Galibiyet elde etmek manalarına gelir. Rüya sahibi iş hayatındaki rakiplerini ve hayattaki düşmanlarını gerisinde bırakacağı büyük bir adım atacak ve onları etkisiz hale getirerek kendisine zarar verme çabalarının da önüne geçmiş olacak demektir.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: