Gusül Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Gusül Görmek

Rüyamızda gusül görmek, rüyayı gören kişinin, geçmişte yaptığı kötü şeylerden ötürü çok büyük bir pişmanlık duyduğuna, bu yüzden çok büyük bir üzüntü duyduğuna ve çok içten bir şekilde tövbe istiğfar ettiğine, bu sayede, geçmişte işlediği günahların Allah katında affedileceğine, uzun bir zamandan beri yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına ve çok hayırlı günler görüleceğine işaret eder.

Rüyamızda Gusül Abdesti Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin, işlerinin çok büyük bir hız alacağına, daha büyük başarılar kazandıracağına, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, iş hayatında ya da aile hayatında içine düştüğü sıkıntılardan sevdiği kişilerin edeceği dualar sayesinde kurtulacağına, büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşayacağı bir döneme gireceğine ve sağlıklı ve huzurlu bir hayat geçireceğine alamet eder.

Rüyamızda Gusül Abdesti Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin, çok iyi, dürüst ve namuslu bir kişi olduğu için diğer insanlar tarafından çok sevilen ve çok saygı gösterilen biri olduğuna, insanlar tarafından her zaman el üstünde tutulduğuna, sevdiği kişiler ile çok güzel günler geçireceğine, insanlar tarafından örnek bir kişi olarak gösterildiğine ve başı ne zaman sıkışırsa Allah’ın izni ilke sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder.

Rüyamızda Gusül Abdesti Aldığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda gusül abdesti almak ile aynı anlama gelmektedir. Dünya işleri ile neredeyse tüm bağını koparmış olan rüya sahibinin, kendisini Allah yoluna adadığına, bu sebeple insanlar ile mümkün olduğu kadar az zaman geçirdiğine ve çevresindeki insanlar tarafından her zaman saygı görülen ve sevilen bir kişi olduğuna yorulur.

Rüyamızda Gusülsüz Namaz Kılmak Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında kafasına estiği gibi hareket ettiğine ve bu yüzden çok üzüleceğine yorulur.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: