Hamile Olduğunu Duymak

PAYLAŞ:

Rüyamızda Hamile Olduğunu Duymak

Rüyamızda hamile olduğunu duymak, maddi açıdan değerli bir mala sahip olmak manalarına gelir. Rüyayı gören bir erkekse ve kendini hamile olarak görürse, kişinin ani gelişen ve hayatını alt üst eden bir sıkıntıyla karşılaşacağına yorulur. Aynı zamanda bir erkeğin böyle bir rüya görmesi, herkesten sakladığı ve günah içeren bir sırra sahip olduğu anlamını da taşır.  Rüyasında hamile olduğunu gören bayan, karnının büyüklüğü oranında mala veya paraya sahip olur. İzzet sahibi ve saygın bir kadın olur, Allah katında kabul gören işler yapar.

Rüyamızda Hamilelik Görmek

Genel olarak hayırlı yorumlara neden olur. Kişilerin varsıl bir hayata kavuşacağına, Allah’ın inayetini kazanacağına, başarılamayan bir işten zafer elde edileceğine, ilim ve irfan sahibi olunacağına da yorumlanır. Büyük bir aşka yorulan rüya, aynı zamanda kişinin evine bir hırsız gireceğine ve değerli eşyalarının çalınacağına da delalet eder. Olumsuz açıdan ise, hastalığa işaret eder ve hayırlı olmayacak bir eş ile nikah kıymak anlamına da gelir.

Rüyamızda Hamile Birinin Doğurduğunu Görmek

Rüyamızda hamile kişinin kız çocuk doğurduğunu görmek, yakında alınacak kötü bir habere işaret ederken, doğan çocuğun erkek olduğunu görmek ise, kişi için hayırlı bir habere yorumlanır. Rüyayı gören bir erkek ise ve eşinin bir erkek bebek doğurduğunu görürse, altından kalkamayacağı kadar büyük bir yükün ve sorumluluğa girer. Eğer rüyayı gören bir kadın ise ve hamile olmayan çocuk doğurduğunu görürse, eşi yüklü bir paraya sahip olur ve zengin bir hayat sürerler. İslami açıdan hamile bir kadının doğurduğu çocuğun anında konuştuğunu görmesi ise, ahiret hayatında iyi bir makama ereceğine, bazı yorumculara göre ise de kişinin ahirete göç edeceğine delalet eder. Bir başka yoruma göre de, çocuk sahibi olamayan bir kadın böyle bir rüya görürse, Allah ona bir çocuk ihsan eder.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: