Hırsızlık Yapmak

PAYLAŞ:

Rüyamızda Hırsızlık Yapmak

Rüyamızda hırsızlık yapmak, kötü, çirkin davranışlarda bulunmaya, hoş olmayan sözler konuşmaya ve kusurlu işler yapmaya alamet eder. Hak yolundan ayrılmaya, ona karşı gelmeye, onun buyruklarına riayet etmemeye, hak yemeye, iftira atmaya, ah ve beddua almaya işaret eder. Rüyamızda hırsızlık yapmak, hiç iyi değildir ve kişinin günahlara batacağı ve nefsine yenilerek şeytanla iş birliği yapacağı manalarına gelir.

Rüyamızda Hırsızlık Yapmak ve Yakalanmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda hırsızlık yapmak ve yakalanmak, kişinin aklından geçen bazı fena düşüncelerin varlığına diye yorumlanabilir. Rüya sahibinin fesada karışmaya, hak yemeye ya da iftira etmeye yakın durduğuna ve Allah korkusunu terk edeceğine rivayet edilir.

Rüyamızda Bir Şey Çalmak Ne Anlama Gelir?

Bir kişinin rüyasında bir şey çalmak, istemesi o kişinin bazı art niyetleri olduğuna diye yorumlanabilir. Rüya sahibinin hileli işler yapmak, fesat üretmek, insanların payına göz dikmek ve dinde farz olmayan şeyleri elde etmek gibi bir takım kötü niyetleri olduğu manalarına gelir.

Rüyamızda Hırsızlık Yaptığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda hırsızlık yaptığını görmek, helal olmayacak kapıları aralamaya ve bu sayede yine helal olmayacak ve bu yüzden yani makbul olmadığı için rahat yenmeyecek kazanca işaret eder.

Rüyamızda Altın Çalmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda altın çalmak, rüyayı gören kişinin, sıkıntıya düştüğü, çok endişe duyduğu hatta korktuğu bir anda hiç olmadık bir yerden gelecek yardım ile sorunlarından kurtulacağına, çok istediği bir şeye sahip olacağına ve dertlerinin ve tasalarının yok olacağına delalet eder.

Rüyamızda Para Çalmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda para çalmak,  iş hayatında ya da sosyal hayatta çok sevilen ve değer verilen eş, dost ya da akrabalardan birinin çok büyük ve insanlardan saklayıp en yakınlarına bile açıklamaktan korktuğu bir düşüncesini öğreneceğine ya da bir üzüntüsüne istemeden ortak olacağına tabir eder.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: