İncir Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda İncir Görmek

Rüyamızda incir görmek her zaman iyiye yorulur şans, bereket, rızık ve kısmet manalarına gelir. Olgunlaşmış, nerdeyse çürümeye yüz tutmuş incir ise ziyadesiyle elde edilecek kazanç ya da rızık manalarına gelir. İncirin tamamen çürümüş, bozulmuş ve hatta kurtlanmış olması yine kısmettir ama aynı zamanda düşman, haset ve çekemeyen komşu ya da arkadaş anlamına gelmektedir. Rüyasında incir satın aldığını gören kişi, bol rızık ve bol kazanç elde edecek demektir. Rüyamızda incir ağacı görmek din karşıtlarının yanında yer aldığı çok nüfuslu, varlıklı ve güçlü bir kimseye delalet eder. Rüyamızda incir yemek sevince, mutluluğa ve kişinin keyfinin yerinde oluşuna işaret eder. Rüyamızda incir ağacında hem incir hem de yaprağını görmek sıkıntı ve keder manalarına gelir.

Rüyamızda İncir Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda incir yemek soyun devamına nesillerin ve evlatların çokluğuna delalet eder. Aynı zamanda berekettir. Mevsiminde yenen incir, rüya sahibi için hayırlı olaylara ve hayırlı olacak işlere delalet eder.

Rüyamızda Kuru İncir Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kuru incir görmek çok hayırlıdır. Rüyasında kuru incir gören kişinin mal varlığı artar ve zengin olur. Kazancı artar evindeki rızkı çoğalır, işleri açılır ve müşterileri artar.

Rüyamızda Tatlı İncir Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda olgun, Ne Anlama Gelir? tatlı ve güzel incir görmek zenginliğin git gide artacağına ve çoğalacağına delalet eder.

Rüyamızda Sarı İncir Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda sarı incir görmek, soluk ve sarı benizli birine işaret eder. Sarı incir görmek iyi değildir, sağlık sorunlarının baş göstereceğine ve rüya sahibinin sağlığının bozulacağına delalet eder.

Rüyamızda Siyah İncir Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda siyah incir görmek, kişinin çektiği vicdan azabına işaret eder. Rüyasında siyah incir gören kişi, yaptığı bir iş sonrasında çok pişman olup vicdan azabı çekecek demektir.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: