İp Atlamak

PAYLAŞ:

Rüyamızda İp Atlamak

Rüyamızda ip atlamak, tehlike içeren durumlardan şans eseri sıyrılmak, yara bere almadan geçirilen kazalar manalarına gelir. Engelleri bir bir aşmanın işareti olduğu gibi, ip atlamak pek çok kısmetle karşılaşmak ve bocalamak anlamına da gelir.  İp atlamak kariyer planı yapan kişilerin başarı basamaklarından çok hızlı bir şekilde çıkacaklarını, hayat tempolarının da bu artışa doğru oranda yükseleceğini bildirir. Rüya sahibinin yaptığı işlerle ve gösterdiği performanslarla herkesi beklenmedik şekilde şaşırtması ve aynı zamanda kıskançlık duyguları ile karşılaşmasına, nazar almasına da alamettir. İp atladığını gören kişiler kurnazlık yaparak sorunları çözmek veya başarı elde etmek isterler ancak bu tavırları çevreleri tarafından çok net bir şekilde görüldüğü için komik ve kötü duruma düşerler.

Rüyamızda İp Almak

İnce dantel ip almak, gönül işlerinde hareketlilik yaşanmasına, yün ip almak geleceğe yönelik yapılan planlara, kalın ip almak ise sağlam adımlar atarak girişilen işlerde veya ticarette çok başarılı olmak demektir. Çileler halinde ip alan kişiler mevcut sıkıntılarını çözmek için başkalarından yardım alırlar ve bir süre sonra canlarını sıkan her şeyin düzeldiğini görürler.

Rüyamızda İp Yumağı Görmek

Karışmamış ip yumağı işlerin yolunda gideceğine, kişinin tüm planlarının bozulmadan devam edeceğine ve engellerin ortadan kalkacağına delalettir. Karışık ip yumağı ise giderek işlerin zorlaşacağını ve içinden çıkılmasının da güç olacağını, rüya sahibinin etrafında pek çok olumsuz dedikodu ve laf söz dolaştığına, aileye ya da özel hayata dair duyulan sözlerden üzüntü duyulacağına diye yorumlanabilir.

Rüyamızda İp Atlamanın Psikolojik Yorumu

Analiz gücünde zayıflama olan kişilerde veya yaşanan olayların sadece bir kısmını hatırlamak isteyenlerde görülen rüyalardan biridir. İp atladığını görmek kişinin unutkanlık içinde olduğunu ve bu nedenle gerçek yaşamında ciddi sorunlar yaşadığını da bildirir. Problemlerden uzaklaşmak için yeni çözümler arandığına da delalettir.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: