İş Görüşmesi Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda İş Görüşmesi Görmek

Rüyamızda iş görüşmesi görmek, yapılacak bir değişikliğe ve daha çok kişinin iş yaşamında olacak gelişmelere yorumlanır. Kendisini iş görüşmesi yaparken görmek yeni hedefler belirleneceğine ve bu yönde hareket ederek çok daha güzel bir hayata kavuşulacağına diye yorumlanabilir. Rüya sahibinin iş yaşamında memnun olmadığı konularda amirleri ile konuşması ve yerini, görevini ya da mevkisini değiştirmek için başvuruda bulunacağını bildirir. Maddi açıdan daha iyi gelir getiren bir işe başvurmak ve olumlu sonuç almak anlamına da gelen rüya, aile yaşamının da büyük bir değişikliğe uğrayacağı, ev taşımak ya da başka şehre taşınmak gibi durumlar yaşanacağı şeklinde de yorumlanır.

Rüyamızda İş Görüşmesi Yapmak

Kariyer yapmak istediği alanda iş bulmaya ve mevcut işinde de terfi almaya işaret eder. İş görüşmesi yapmak kişinin karşısına çıkacak her türlü güzel gelişmeyi, maddi anlamda daha rahat bir hayat sürmesine, yaşamı boyunca emek verdiği bir işin nihayete ereceğini ve kişiye yeni kapılar açılacağını bildiren güzel bir rüyadır.  Bu rüya bazen kişinin çalıştığı işinden çıkacağını ancak çok daha iyi şartlarda yeni bir işe gireceğini, hayatının bu aşamadan sonra istediği hale geleceğini de bildirir. İş görüşmesi yapmak çalışma arkadaşları tarafından sevilmeye ve amirleri tarafından övgü dolu sözlerle onurlandırılmak anlamlarına da gelir.

Rüyamızda Mülakata Girmek

Rüya sahibinin sahip olduğu vasıfların ve özelliklerin başkalarının da dikkatini çekeceğine, çalıştığı iş yeri dışında da pek çok iş teklifi alacağına, işsiz kişilerin iş ararken stres yaşayacaklarına ancak sonucun güzel olacağına, bir süreliğine maddi olarak bir dar boğaz yaşayacaklarına delalet eder. Mülakata girmek bazen de kişinin haksızlığa uğrayacağı ve kendisini ilgilendirmeyen, herhangi bir suçu ya da sorumluluğu olmayan bir konuda üzerine gelineceği şeklinde de yorumlanır.

Rüyamızda İş Görüşmesi Görmenin Psikolojik Yorumu

İş sorunu yaşayan ya da uzun süre işsiz kalarak psikolojik olarak son derece gergin olan kişilerin sürekli olarak umutlarını ayakta tutmaya çabalamalarını ifade eder.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: