Islanmak

PAYLAŞ:

Rüyamızda Islanmak

Rüyamızda ıslanmak, ne türlü meydana gelirse gelsin, rüya sahibi için dertlerin, sıkıntıların ve zorlukların ardından şifa bulması manalarına gelir. Bu rüya, rüya sahibi için düşse de mutlaka yeniden ayağa kalkacak kadar güç bulması ile diye yorumlanabilir. Rüyamızda ıslanmak, rüya sahibinin dertlerinin arkasından yaşanacak olan esenliğe ve ferahlığa işaret eder.

Rüyamızda Suda Islanmak Ne Anlama Gelir?

Rüyasında suda ıslandığını gören kişinin üzerine hakkın rahmeti yağacak, rüya sahibi hak tarafından hidayete erecek, hayırlı ve güzel günler yaşayacak, gönlü rahatlığa erecek ve tüm borçlarından, sıkıntılarından da kurtulacak.

Rüyamızda Yağmurda Islanmak Ne Anlama Gelir?

Büyük kısmet olarak değerlendirilir. Rüya sahibi uzun zamandır unuttuğu manevi ve dini duyguları yeniden hatırlayacak ve Allah yolunda adım atacak, rabbine el açıp kendisinden af dileyerek şefaate kavuşacak demektir. Ayrıca maddi sıkıntılarından kurtulup, zenginlik bulacaktır.

Rüyamızda Yağmur Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin bir elinin yağda bir elinin balda olacağı kadar rahat ve lüks içinde yaşayacağı bir hayatı olacak ve ömrünün sonuna kadar zenginlik içinde yaşamaya yetecek kadar büyük bir variyete kavuşacak diye diye yorumlanabilir. Aynı zamanda en kötü hastalığından bile kurtulup şifa bulacaktır.

Rüyamızda Sağanak Yağmur Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda sağanak yağmur görmek hayırlı şekilde ifade edilmez. Rüya sahibi için çok şiddetli geçecek bir musibet yaşaması manalarına gelir. Bir sıkıntıya düşüp, onu en ağır şekilde yaşamak olarak değerlendirilir.

Rüyamızda Çamur Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında çamur gören kişi için tehlikede olduğu yorumu yapılır. Yanlış kişilerle hareket ettiği için, bir batağa düşmeye ya da pis bir işin içine çekilmesine neredeyse ramak kalmıştır.

Rüyamızda Çamura Girmek Ne Anlama Gelir?

Borçlanmaya, hastalanmaya, kötü şeyler yaşayıp gözyaşları akıtmaya işaret eder. Rüyasında çamura girdiğini gören kişinin kötü bir haksızlığa uğrayacağına ve çok üzüleceğine de yorulur.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: