Japon Balığı Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Japon Balığı Görmek

Rüyamızda Japon balığı görmek, parlak ve renkli bir yaşama, kişinin daima çevresi tarafından sevilen ve takdir gören bir kimse olmasına işarettir. Rüyamızda Japon balığını akvaryumun içinde görmek, hayatınız boyunca şansınızın ve talihinizin rast gideceğine, eğlenceli ve güzel ortamlarda bulunacağınıza, çevrenizde her zaman iyi ve güzel ahlaklı kimselerin bulunacağına yorumlanmaktadır. Rüyamızda Japon balığı beslemek, kişinin birçok arkadaş ve dost edinmesi, onlarla birlikte güzel maceralar yaşaması, güzel dost meclislerinde bulunması anlamlarına gelir. Rüyamızda Japon balığının öldüğünü görmek, düzenli ve yolunda giden hayatınız da birtakım sıkıntıların olacağına, kişinin yaşayacağı birtakım olumsuz durumlara işaret eder.

Rüyamızda Japon Balığı Satın Almak

Rüyamızda Japon balığı satın almak, yakın zamanda başınıza gelecek güzel olayların habercisidir. Böyle bir rüya gören kişinin başına güzel hadisler gelir ve rüya sahibi, beklediği müjdeli haberi alarak sevinir ve mutlu bir dönem geçirir. Rüyamızda Japon balığı satmak, karlı bir işten ayrılmaya ve kişinin bazı musibetlerle uğraşmak zorunda kalmasına; bazen de iyi insanları ve dostları terk ederek daha farklı bir yaşam sitili içerisine girmesine işaret eder. Rüyamızda Japon balığını yüzerken görmek, şansınızın yaver gitmesi, maddi manevi kazanç anlamlarına gelmektedir.

Rüyamızda Japon Balığı Yemek

Japon balığı yemek için değil süs olarak kullanılan ve beslenen bir balık türüdür. Bu nedenle rüyasında Japon balığı yediğiniz gören kimse, birtakım sıkıntılar içerisine girer. Bu rüya, gören kişinin elde edeceği az bir kazanca da yorumlanabilmektedir.

Rüyamızda Japon Balığı Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyamızda görülen Japon balığı geçici heveslerin, kişinin istek ve arzularının, genellikle de gerçekleşmesi çok zor olan dileklerin yansımasıdır. Rüyasında böyle bir balık besleyen kimsenin gerçekleştirmek istediği hayalleri ve olmasını temenni ettiği duaları vardır.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: