Kaburga Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Kaburga Görmek

Rüyamızda kaburga görmek, anaç duygulara, sahiplenmeye, koruma içgüdüsüne ve Allah’ın erkek için yarattığı karşı cinse alamet eder. Rüyayı gören kişinin hayata karşı bakışına, duruşuna, inanışına, yaşam şekline, doğru bildiklerine, yanlışlarına, zayıf olduğu konulara, sevinçlerine, mutluluklarına, üzüntülerine, gözyaşına, yenilgilerine ve hayal kırıklıklarına diye yorumlanabilir. Kişiyi kendisi yapan her türlü değere işaret ettiği şeklinde kabul edilir.

Rüyamızda Kaburga Dolması Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin görgülü, eğitimli, soylu ve zengin kişi olacağına, kendi işini kuracağına, emrinde insan çalıştıracağına ve maddi anlamda neredeyse rekabet edilemeyecek kadar güç sahibi olacağına alamet eder. Rüya sahibinin kolay ulaşılamayacak kadar yüksek bir gelir elde edeceğine ve aynı oranda da refah düzeyinin olacağına diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Kaburga Yemeği Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin ağız tadının, huzurunun, rahatının ve konforunun yerinde olacağına, işlerinin yolunda gideceğine, ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına delalet eder. Rüya sahibi tükenmeyecek bir bolluğa sahip olacak ve helal lokma yiyecek demektir.

Rüyamızda Kaburga Kemiğinin Kırılması Ne Anlama Gelir?

İyi değildir ve uğursuzluk olarak kabul edilir. Tabiri caizse rüyayı gören kişinin güvendiği dağlara kar yağacağına ve ne umut bağladığı işlerden ne de kişilerden kendisine fayda gelmeyeceğine, bu nedenle maddi ve manevi olarak yıkılacağına rivayet edilir.

Rüyamızda Kaburga Eti Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, mali anlamda rahatının yerinde olacağına, hiçbir eksiğinin bulunmayacağına, bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine, alım gücünün zayıflamayacağına ve tüketimi her zaman gönlüne göre yapacağına işaret eder.

Rüyamızda Kaburga Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kaburga yemekle, kaburga eti yemek aynı anlamlara gelir. Berekete, verimli işlere, hayırlı kazanca, makbul olan mallara ve ele geçecek çok güzel fırsatlara diye yorumlanabilir.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: