Kabus Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Kabus Görmek

Rüyamızda kâbus görmek, rüya sahibini sevmeyen, istemeyen ve çekemeyen, kendisine kin güden kişilerin varlığı ile diye yorumlanabilir. Bu kişiler, kötü kalplilikleri ve başarısızlıkları nedeni ile rüya sahibinin ilerlemesini hazmedemeyen kişilerdir, kişi bugüne kadar bu insanları dostu sanmakla büyük bir hata ettiğini anlayacak, onların arkadan konuşan, kem gözlü, art niyetli kişiler olduğunu fark edecek ve bu kimselerle bütün bağını, iletişimini koparacak, selamı sabahı kesecek demektir.

Rüyamızda Korkuyla Uyanmak Ne Anlama Gelir?

Bir kimse rüyasında kâbus görüp korkuyla uyanırsa rüyası,büyük bir hayal kırıklığı yaşamaya önemli ölçüde maddi zarara girmeye ve sonrasında da fakirleşip, darlık çekmeye işaret eder. Rüya sahibi için maddi bir felaket sayılabilir çünkü kişi varını yoğunu kaybedecek demektir. Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda Ağlayarak Uyanmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda çok korktuğu ve üzüldüğü için ağlayarak uyandığını gören kişi büyük bir sürprizle karşılaşacak, çok sevinecek ve mutluluktan ayakları yerden kesilecektir diye yorumlanır. Rüyanın aksine ferahlık, esenlik ve huzur manalarına gelir.

Rüyamızda Bağırarak Uyanmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda bağırarak uyanmak, ortak bir soruna ve bu sorunun çözümü için diğerleri ile iş birliği yapmaya delalet eder. Rüya sahibinin bağırarak yardım istemesi de emniyette olmadığı, kazalara ve belalara yakın durduğu manalarına gelir.

Rüyamızda Çığlık Atmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda çığlık atmak iyi değildir, rüya sahibinin başarılarının ve mutluluğunun önüne engeller koymak isteyen bazı kıskanç kimselerin olduğuna ve bunların inceden inceye planlar yapıp, planlarını gerçekleştirmek için üzerinde çalıştıklarına işaret eder.

Rüyamızda Üzüldüğünü Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında bir şeye çok üzüldüğünü, kederlendiğini ya da içerlendiğini gören kişinin rüyası bunun tam tersini söyler. Rüya sahibinin selamete ve hidayete ereceği, hayallerinin, isteklerinin ve dileklerinin gerçek, tövbesinin de kabul olacağı, müjdeli haberler alıp mutluluk gözyaşları dökeceği şeklinde diye yorumlanabilir.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: