Kaçırılmak

PAYLAŞ:

Rüyamızda Kaçırılmak

Rüyamızda kaçırılmak, rüya sahibi ile ilgilenen, onu göz hapsinde tutan ve adım adım izleyen bir kişi olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin gittiği her yeri ve görüştüğü her kişiyi bilmek isteyen, onu gözünün önünden kaybetmek istemeyen biri olduğu manalarına gelir. Bu kişi, rüya sahibinden her an haber alabilmek için, rüya sahibinin çevresindeki herkese, kendini haberdar etmeleri için tembihlerde bulunmuştur. Çünkü amacı rüya sahibini, her an denetlemektir.

Rüyamızda Kaçırılmaktan Kurtulmak Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin baskıcı ve dayatmacı tavrı nedeni ile kendisini çok bunaltan ve rahatsız eden bir kişiden, onu hayatından tamamen çıkarması sureti ile kurtulmasına delalet eder. Rüyamızda kaçırılmaktan kurtulduğunu gören kişi, bu baskılar karşısında susup her şeyi içine atmaktan patlama noktasına gelecek, en sonunda tepkisini göstererek bu kişiyi hayatından kalıcı olarak çıkaracak ve büyük bir dertten kurtulacaktır.

Rüyamızda Kaçmak Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin huy ve tavır değiştirmesine, kişiliğinin olumsuz yönde değişmesine delalet eder. Bu büyük değişim rüya sahibinin çevresi için de şok edici etki yaratacak, herkes rüya sahibinin eski haline geri dönmesini dileyecektir.

Rüyamızda Birinden Kaçmak Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin bir şey üzerinde, uykularını kaçıracağı kadar duyduğu kaygıların yersiz olduğunu fark edip, nihayet eski huzuruna ve mutluluğuna geri kavuşacağına diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Kovalanmak Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin bildiği bir gerçeği bir türlü kabullenmediği, bunu dillendiren kişilere ters tepki gösterdiği ve durumu inatla inkâr ettiği manalarına gelir. Rüya sahibi bu gerçeği ört bas etme fikrini o kadar benimsemiştir ki başkalarına o konu üzerinde konuşma hakkı dahi tanımamaktadır.

Rüyamızda Saklanmak Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin bir sırrı olduğuna ve bunu hiç kimseyle paylaşmaya cesaret edemediğine işaret eder. Rüyamızda saklanmak rüya sahibinin ısrarla gizlediği şeylere yorulur.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: