share on:

Hatice Hanım Merhaba Rüyanız Hayırlara güzelliklere vesile olsun.

Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bil hayr.. Ey Rabbimiz!.. işimizi kolaylaştır zorlaştırma ve hayırlı bir sonuca erdir.. AMİN.

İsim Hatice
Gorulen-Tarih 2018-04-08
Rüyanın Görüldüğü Zaman
  • Gece
Yasiniz 17
Başlık Allah
Rüyası Ruyamda kafir olan kişilerin Allah dediğini gördüm. Sonra bir bebek gördüm ve o bebek küçük olmasını rağmen benimle konuştu ve ben onu kucağıma alıp sevdim bebek erkekti.

 

Hatice Hanım Rüyada Kafirleri görmek İnatçı insanların Allah demesi…

Kafir derken sanırım biliyorsunuz. Bile bile inkar eden nankörlük eden insanlar Allah’ı bildiği halde inkar edenler.

Onların Allah  demesi hayra alamet ancak. Ya siz inatçısınız yada İnatçı birileriyle bir olayla karşılaşabilirsiniz. Bebek görmeniz ve sizinle konuşması bebeğin erkek olması hayırlara işaret güzel günlere işaret inşallah.

Dininizi Yaşayan İslamı öğrenen ve öğreten biri olmanız dileğiyle. Yaşınız itibariyle yolun başındasınız Hatice hanım. Hazırlıklı olan Dünya İmtihan yeridir.

Kafirler gibi doğruyu bildiği halde Allah’ı inkar eden değilde.  Bizim Ülke insanı Allah’ı  bildiği halde ben Müslümanım dediği halde bunu yaşamıyor.

İslam Namazı emreder Peygamberimiz Dinin direği namazdır buyurur. Namaz kılmayan dinini yıkmış olmaz mı? kafir kadar olmasa da  ilerde çok pişman olur.

Kucağınızdaki bebek Sizin manevi halinize işaret olabilir. Eğer kendinizi eğitirseniz ve Dininizi yaşarsanız. Çocuk Mutluluk vesilesi olduğu için Mutlu olursunuz.

Ve İnşallah Bu rüyada öyle biri olabileceğinize işaret Hakkınızda hayırlı şeylerin olması ve  hayra ulaşmanız dileğiyle. En doğrusunu Allah Bilir.

Bir önceki Rüya yorumumuz olan Tekne ile Bir Yere Gitmek - (İris Hanım ) başlıklı Rüya Tabiri Atina görmek, Tekne Görmek ve Yunanistan görmek hakkında bilgiler verilmektedir. Acaba ne manaya geliyor diyorsanız inceleyin.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: