Kaka Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Kaka Görmek

Rüyamızda kaka görülmesi genel olarak iyi diye yorumlanabilir. Bolluk, bereket ve zenginlik manalarına gelirken bazı yorumcular rüyada kaka görmek ya da onunla uğraşmak helal olmayan kazanca delalettir diye yorum yapar. Rüyasında kaka gören kişi doğru olmayan yollarla kazanç elde edecek ve haram mal yiyecek şeklinde de tabir edilmektedir.

Rüyamızda görülen kaka sağlık olarak yorumlanır. Rüya sahibinin hastaysa şifa bulacağına, sağlıklıysa ömrünün hep sağlıklı olacağına delalet eder. Eğer kaka rüya sahibinin eline, koluna ya da giysisine sürülürse, rüya sahibinin kendisine ne kadar da uğraşsa hayrı dokunmayacak bir işin peşinde uzun süre koşacağına işaret eder.

Rüyamızda Kaka Yapmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kaka yapmak iyi şekillerde yorumlanmaz. Rüyamızda kaka yaptığını gören kişi, bir takım şansızlıklar ve aksilikler yaşayacak ve bu nedenle de gerek maddi gerekse manevi olarak sıkıntılı günlerden geçerek bir takım badireler atlatacak demektir. Kaka yapmak aynı zamanda sağlık sorunlarına da delalet eder.

Rüyamızda Kendi Kakasını Ellemek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kendi kakasını elleyerek onu kurcaladığını ve ağzına götürdüğünü gören kişi toplumda kolay yer edinemez, çünkü bu kişi dünyanın evrenine kendini oturtmuş, başkalarını küçük gören ve aşağılayan, burnu havada kimsedir.

Rüyamızda Bebek Kakası Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda bebek kakası görmek sağlık ile diye yorumlanabilir. Rüya sahibinin hiçbir sağlık sorunu yaşamayacağına her zaman afiyette olacağına delalet eder.

Rüyamızda At Pisliği Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda at pisliği görmek rüya sahibi için yol manalarına gelir. Rüya sahibi bir yola çıkacak ama yol uzun sürmeyecek demektir.

Rüyamızda Kuş Pisliği Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kuş pisliği görmek güzel ve sevindirici olaylar yaşanacağına delalet eder. Bir kişinin kafasına, omzuna ya da her hangi bir yerine kuş pislerse bu şans çakralarının o gün açık olduğuna işaret eder.

Rüyamızda Altına Kaka Yapmak

Sevilen bir kişi ile zor bir durumda kalınacağına, bu zor durumdan yakın bir arkadaş ya da akraba yardımıyla yakanın sıyrılacağına, yapılan bir hatanın telafi edilmesi ile sıkıntıların büyümeden bertaraf edileceğine, hayırlı bir yoldan gidilmesi ile zor gibi görünen bir işin hızlı bir şekilde yapılacağına, küs arkadaşların barışacağına ve sıkıntıların azalacağına alamet eder. Rüyamızda altına kaka yapmak ve temizlemek, zor bir dönemin ardından işlerin yoluna sokulması için çaba harcanacağı, işle ilgili önemli kararlar vermek ve bunları en kısa zamanda uygulamak zorunda kalınacağı manalarına gelir.

Rüyamızda Kaka Karıştırmak

Aydınlıkların yaşanan kötü olaylar yüzünden kararacağına, sevilen ve manevi değeri büyük olan bir eşyanın çalınacağına, büyük bir tartışma yaşanacağına, hain bir kişi tarafından oyuna getirileceğine, moralin bozulacağına, yardım istenen bir kişiden bir türlü cevap alınamayacağına, yaşanan bir ilişkinin ayrılıkla biteceğine ve tarafların çok üzüleceğine işarettir. Rüyamızda kaka karıştırmak ve tükürmek, istenmeyen bir duruma düşülmesinden ötürü hem moral bozukluğu yaşanacağına hem de maddi olarak büyük zarar edileceğine, bu durumdan kurtulmak için çok çalışılacağına ancak bir türlü işlerin düzeltilemeyeceğine yorumlanır.

Rüyamızda Tuvalete Kaka Yaptığını Görmek

Kaçan bir fırsatın tecrübe sahibi bir tanıdıktan alınacak fikir sayesinde daha kazançlı bir şekilde geri kazanılacağına, edilen duaların Allah katında kabul görmesi sayesinde hanede bolluk ve bereketin artacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin biteceğine, zararların daha çok çalışmayla telafi edileceğine ve zengin olunacağına yorulur. Rüyamızda tuvalete kaka yaptığını görmek ve sifonu çekmek, girilen bir işte gereken ne varsa yapılacağına, işlerin bir düzene oturtulduktan sonra kalben rahat olunacağına, yapılan hataların tekrarlanmayacağına ve kişinin kendi işini yapıp kendi yağında kavrulacağına yorumlanır.

Rüyamızda Kaka Kokusu Duymak

İş hayatında yaşanan ya da yaşanacak olaylarla ilgili olarak bilgi sahibi olan bir kişiden alınacak tüyo sayesinde işle ilgili olarak büyük zarar getirecek bir işe girmekten vazgeçileceğine, bu sayede belki de şirketi iflasın eşiğine gelmekten kurtuluşa erileceğine ve elde bulunan şeylere zarar gelmeyeceğine yorulur. Rüyamızda yemek yerken kaka kokusu duymak, hoş olmayan bir durumun ardından girilecek bir ağız dalaşına, iş hayatında yarı yolda kalmaya, yaşanacak bir ayrılığa, tatsız tuzsuz bir evliliğe ve kafa karışıklığına diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Kaka Temizlemek

Rüya sahibinin, kendisini hayırlı bir iş içinde bulacağına, evlilikle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, işle ilgili olarak uzun zamandan beri beklenen bir haberin kısa süre içinde alınacağına ve bu haberle ilgili olarak atılan adımların kişiyi başarıya, üst bir mevkiye ve zenginliğe götüreceğine rivayet edilir. Rüyamızda halıdan kaka temizlemek, yeni bir hanenin kurulacağına ve aksayan işlerin yoluna sokulacağına delalettir.   Rüyamızda yataktan kaka temizlemek, kişi, zorlu bir işi tek başına yapacak, ihanet eden ve kötü kalpli olduğunu her fırsatta ortaya koyan bir kişi ile tüm ilişkisini kesecek, eline geçen paranın ve sevdiği kişiler tarafından kendisine verilen desteğin karşılığını ödemek için canla başla çalışacağına rivayet edilir.

Rüyamızda Kedinin Kaka Yaptığını Görmek

İş hayatında rüya sahibinin ayağını kaydırmaya çalışan ve uzun zamandan beri kendisine düşmanlık besleyen bir kişinin, ortaya konulan bir çalışmada açık arayacağına, bulduğu bir hata sayesinde büyük bir yaygara kopartacağına ve kişinin üzülmesine sebep olacağına delalettir. Rüyamızda köpeğin kaka yaptığını görmek, birbiri ardına patlak veren kötü olayların yaratacağı psikolojik baskı yüzünden kişinin kendisini başarısız hissedeceğine ve bu yüzden yeni bir işe girme ya da yeni bir iş kurma konusunda çekingen davranacağına işarettir.

Rüyamızda Bebeğin Altına Kaka Yapması

Hayırlı bir kısmetle yuva kurup çocuk sahibi olunacağı, eğitim hayatı için yapılan planların teker teker gerçeğe dönüştürüleceği, iş hayatında kademe atlanacağı, sosyal hayattan yeni bir kişi ile arkadaşlığa başlanacağı,  stres sebep olan şeylerden uzak durulacağı ve sağlıklı olmaya özen gösterileceği manalarına gelir. Rüyamızda çocuğun altına kaka yapması, kısa zamanda bütün sıkıntıların aşılacağına, alınteri dökülerek rızık elde edileceğine, mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe adım atılacağına ve sorunların çözüm bulacağına delalettir.

Rüyamızda Kaka Yemek

Rüya sahibi, kendisini büyük bir sıkıntıya sokacak bir kişi ile uğraşmak zorunda kalacak, iş hayatını ve sosyal hayatını bir türlü rayına oturtamayacak, verdiği kararlar yüzünden aile hayatı içinde bazı tartışmalara sebep olacak ve bir türlü yüzünü güldürecek bir işe giremeyecek demektir. Rüyamızda tabaktan kaka yemek, çıkacak dedikodularla uğraşmaya, komşulardan birinin oyununa gelineceğine, doğru karar verme konusunda çok geç kalmaya, zarara uğramaya, saygınlığı yitirmeye ve istenmeyen olaylarla uğraşmaya yorulur.

Rüyamızda Halının Üstüne Kaka Yapmak

Kişinin, kimseden korkusu olmadan hatta birçok kişiye haber vererek bir işe gireceği, bu işte muvaffak olacağı, kendisini ve ailesini iyi yaşam şartlarına ulaştıracak kararlar vereceği, vicdanen çok rahat olacağı, yardım isteyen akrabalarına yardım edeceği ve uzun zaman çalışarak biriktirdiği parayla kendisine bir ev alacağı manalarına gelir. Rüyamızda yatağın üstüne kaka yapmak, eşi ya da aile bireyleri ile birlikte bir yola çıkacak olan rüya sahibi, yolun sonunda kendisini çok geliştirecek ve deyim yerindeyse yeni sulara yelken açmasını sağlayacak bir ortaklığa gireceğine yorulur.

Rüyamızda Yeşil Kaka Görmek

Birçok kişiye garip diğer bazı kişilere de enteresan gelebilecek bir işe girmeye, zorlu bir yoldan geçmeye, büyük bir zenginliğe kavuşmaya, yeni bir eve sahip olmaya ve ferahlığa çıkmaya işarettir. Rüyamızda siyah kaka görmek, zamansız bir yola çıkmaya, dertlerle uğraşmaya, eşle sorun yaşamaya, zarar getirecek bir çalışmaya girmeye ve  zor geçecek bir birliktelik yaşamaya delalettir.

Rüyamızda Kaka Silmek

Şenlikli bir yere davet  edilmeye, yeni ve sağlam dostluklar kurmaya, işleri büyütmeye, kazancın bir kısmını hayır işleri için kullanmaya, hayırlı işle ilgilenmeye, uzun bir zamandan beri devam eden özlemi bitirmeye, zorlukları kolaylıkla aşmaya, kendi işine sahip olmaya, sorunları aşmaya, hane sahibi olmaya ve mal mülk kazanmaya yorulur. Rüyamızda cıvık kaka silmek, rüya sahibinin, beklemediği  bir anda karşısına çıkan bir tanıdığı ile bir sorundan ötürü ters düşeceği, uzun bir zaman boyunca bu kişi ile konuşmayacağı, kendisini zor durumda bulduğu zaman bile bu kişiden yardım istemek için arayıp sormayacağı ve çok uzun kızgınlığının geçmeyeceğine manalarına gelir.

Rüyamızda Kaka Görmenin Psikolojik Yorumu

Yaşamın temel ve olmazsa olmaz kurallarından olduğu halde bireyin üzerinde konuşulmasından hem rahatsız olduğu hem de utandığı bir mesele olduğunu gösteren bir rüyadır. Örneğin; bu rüyanın sahibi olan birey eğer bir hanımsa hamileleğinde babasından utanması gibi basit bir açıklamayla ifade edilebilir. Bu yaklaşım daha ziyade toplumsal baskının ya da aile baskısının mevcut olduğu kapalı ve ataerkil  kültürlerde ya da Anadolu’nun bazı yörelerinde örneklerini görebileceğimiz ya da duyabileceğimiz bir yaklaşım tarzıdır. Aslında bu yaklaşım ya da öğreti atalardan miras kalan ve yaşatılması gereken “ar” duygusunu yansıtır ve bu duygu toplumda her daim gereklidir.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

En Sık Arananlar:

2 Yorum

  1. rüyamda yürürken nasıl olduğu belirsiz bir şekilde donuma sıçtığımı fark ediyorum donuma pantolonuma aşağı doğru bulaşıyor yorumlarsanız sevinirim

    1. Bir işe giriştiğinizde kararlı olun ve sonuçlandırana kadar sabredin. Eğer Olumsuzluklar çıkarsa dayanabilirseniz
      muvaffak olursunuz. Rüyanızı Hayra yorun.. Dini vecibelerinizi yerine getirmeye çalışın.

Yoruma Kapalıdır.

Paylaş: