Kale Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Kale Görmek

Rüyamızda kale görmek, rüya sahibinin hak yoluna bağlılığına ve ondan şaşmayacağına, gelenek ve göreneklerine düşkünlüğüne, milli değerleri koruma konusundaki hassasiyetine, kendisi için vazgeçilmez olan kişilere düşkünlüğüne işaret eder. Rüyamızda kale görmek, hayırlı, temiz ve güzel rüyalar arasında yer alır. Güvende olmaya, tehlikeden ve kötüden korunmaya, huzura, mutluluğa ve rahata delalet eder. Rüya sahibi yakın zamanda kendisini üzen ve şüpheye düşüren dertlerinden kurtulacak demektir.

Rüyamızda Kale Kapısı Görmek Ne Anlama Gelir?

Tabir yerindeyse hükümet gibi kadına ya da erkeğe diye yorumlanabilir. Rüya sahibinin varlığından güç aldığı, şefkatine ihtiyaç duyduğu, iri cüsseli, yapılı, bir o kadar da naif ve kırılgan bir kişinin varlığına diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Kale Surları Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kale surları yöneticilere delalet eder. Ülkenin önde gelen ve her gün konuşulan, haberi alınan, yaptıkları alkışlanan ya da tam tersine yuhalanan soylu, nüfuslu ve otoriter kişiye ya da kişiler işaret eder.

Rüyamızda Uzaktan Kale Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda uzaktan kale görmek ya da kaleyi uzaktan görmek, rüya sahibinin hayalini kurduğu, uzak bir memleketi delalet eder. Kişi, önünde sonunda o topraklara kavuşacak ve orada yaşama mutluluğuna nail olacak demektir.

Rüyamızda Kaleye Girmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin Allah’ın evinden hiç çıkmak istemediğine ve hem kendisine hem de dinine olan bağlılığına diye yorumlanabilir. Rüya sahibi, hiçbir şartta ve koşulda dinini terk etmeyecektir diye yorumlanır.

Rüyamızda Kale Yapmak Ne Anlama Gelir?

Rüyasında kale yaptığını gören kişi, inancındaki ve ruhundaki eksikleri kapatmak için çalışacak demektir. Bu rüya bir yandan da kişinin kendisine zarar verecek kimselerden uzak durmasına yorulur.

Rüyamızda Kale Yıkılması Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kale yıkılması, kale yapmanın tam tersine diye yorumlanabilir. Rüya sahibinin inancından vazgeçmesine ve bazı kişilerden zarar göreceğine yorulur.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: