Kamış Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Kamış Görmek

Rüyamızda kamış görmek, rüyayı gören kişinin, çok büyük zorluklar ve sıkıntılar çektikten ve aile hayatında ya da iş hayatında çok zor zamanlar geçirdikten sonra eline geçecek olan ve rüya sahibini insanlar tarafından neredeyse kınanmasına sebep olan bir miktar paraya ya da eşyaya delalet eder. Başına gelen kötü ya da yüz kızartıcı bir durum yüzünden rüyayı gören kişinin sevdiği kişiler karşısında mahcup duruma düşeceğine de işaret eder.

Rüyamızda Kamış Biçmek     Ne Anlama Gelir?

İş hayatında yaşanan sıkıntılı olaylardan ötürü rüya sahibinin hayatında meydana gelen olumsuz durumların yakın bir zaman içinde rüyayı gören kişinin, çaba sarfetmesi ve çok büyük azim göstermesi sayesinde ortadan kalkacağına ve sıkıntıların yakın bir zaman içinde atılacak olan adımlar sayesinde son bulacağına rivayet eder.

Rüyamızda Şeker Kamışı Görmek     Ne Anlama Gelir?

Gerçekleştirilen projelerin istenen sonuçları doğurmaması ve yapılan atılımların herhangi bir şekilde sekteye uğramasından ötürü çok büyük zorluklar yaşanacağına, ele geçen kazancın yetersiz kalacağına, rüyayı gören kişinin ihtiyaçlarını yeterli oranda karşılayamayacağına ve zor günler geçireceğine alamet eder. Aynı zamanda, bazı rüya tabirlerinde tam tersi anlamda tabir edilmiştir. Rüya sahibinin, sorunlarına çözüm olacak ve içinde bulunduğu üzücü durumu çözüme kavuşturacak hayırlı bir haber alacağına yorulur.

Rüyamızda Şeker Kamışı Yemek     Ne Anlama Gelir?

Yaşadığı sorunlar yüzünden büyük zorluklar ile boğuşan rüya sahibinin, iş hayatında zarar ettiği bazı işlerin düzeleceğine, az da olsa kazanç elde edeceğine, neredeyse bozulma noktasına gelmiş olan hayatını toparlayacağına ve daha iyi bir duruma gelmek için yeni yollar arayacağına diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Kamışlık Görmek    Ne Anlama Gelir?

Hayat içinde sürekli koşturup duran rüya sahibinin, yakın bir zaman içinde rahatsızlanacağına, uzunca bir süre bu hastalık ile uğraşacağına ve maddi ve manevi olarak sorun yaşayacağına delalet eder.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: