Kanguru Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Kanguru Görmek

Rüyamızda kanguru görmek, başarının, zaferin ve mutluluğun simgesidir. Rüya sahibinin her işin altından kalkabilecek meziyetlere sahip olduğu manalarına gelir. Rüyasında kanguru gören kişinin şansı ve kısmeti açılır, kazancına bereket, aşına da bolluk geleceği söylenir. Çok hayırlı bir rüyadır çünkü kanguru güzellikleri haber eden bir canlıdır. Rüya sahibinin nitelikli, asil ve görgülü kişi olduğuna işaret eden bir rüyadır.

Rüyamızda Kanguru Yavrusu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda görülen kanguru yavrusu için rüya sahibinin çevresindeki can sıkıcı kişileri işaret ettiği diye yorumlanabilir. Bu kişiler, densiz şekilde konuşan, ağzından çıkanı kulakları işitmeyen yani ne konuştuklarını bilmeyen ve bu nedenle de kişinin canının sıkılmasına neden olan kimselerdir. Rüya sahibine verecekleri en büyük zarar, patavatsız konuşmaları nedeni ile moral bozmaktan öteye gidemez.

Rüyamızda Kurt Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kurt görmek, merhamet duygusu gelişmemiş, insanlara karşı öfke duyan ve onlara eziyet etmekten hoşlanan bir kişinin varlığına diye yorumlanabilir. Bu kişi, ülkenin önde gelen isimlerinden olabilir, bir işin başındaki en yetkili kişi olabilir ya da rüya sahibinin patronu olabilir diye değerlendirilir.

Rüyamızda Kurt Köpeği Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında kurt köpeği gören kişi, bir kimse hakkında yanlış izlenime ve duygulara kapılarak ona karşı ön yargılı davranacak ama sonradan ne kadar hata ettiğini anlayacaktır. Çünkü bu kimse, rüya sahibine öyle büyük bir insanlık yapacak ki kişi utancından yerin dibine geçecek demektir.

Rüyamızda Kurt Sürüsü Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin lider olma, tek başına hareket etme ve tek başına yaşama duygusuna diye yorumlanabilir. Rüya sahibi baskın karakterli olduğu için her zaman kendi sözü dinlensin ve onun istediği yapılsın beklentisi içerisindendir.

Rüyamızda Kurt Saldırısına Uğramak Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin bir kişi nedeni ile büyük bir anlaşmazlık yaşayacağına ve başının çok ağrıyacağına işaret eder.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: