Kapı Çalmak

PAYLAŞ:

Rüyamızda Kapı Çalmak

Rüyamızda kapı çalmak, art niyetlere, kötülük düşünmeye, şeytana uymaya, aklını fitne ve fücura çalıştırmaya, dedikodu etmeye, haksızlık yapmaya ve iftira atmaya işaret eder. Hakkı yenecek ve atılan kirli, pis ve çirkin sözler nedeni ile gururu ve onuru kırılacak bir kimsenin varlığına delalet eder. Uğursuzluk ve melanet yaşamaya, musibetlerle burun buruna olmaya, tehlikelere ve kötülüklere yaklaşmaya alamet eder.

Rüyamızda Kapı Açmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kapı açmak, hayırlara yorulur. Rüya sahibinin içine düştüğü zorluktan, sıkıntıdan, çaresizlikten ve yalnızlıktan, ona yol gösterecek, öğüt ve akıl verecek, hayat tecrübelerini ve bilgilerini aktaracak bir kişinin aracılığı ile kurtulmayı başaracağına işaret eder.

Rüyamızda Kapı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kapı görmek, çeşitli şekillerde diye yorumlanabilir. Kapının nerede olduğuna ya da nerenin kapısı olduğuna bağlı olarak yorumlanır ama genel anlamı ile bu rüya, hayatı yoluna koyan, cefakâr bir kimse ile açıklanır. Evin annesi ya da hanımı olarak değerlendirilir.

Rüyamızda Kapı Zilinin Çalması Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kapı zilinin çalması, büyük mutluluk manalarına gelirken aynı zamanda uğur olarak kabul edilir ve kişinin hayatının olumlu yönde değişeceğine, karşısına çıkan engelleri bir bir aşmayı başaracağına, müjdeli haberle geleceğine ve sürpriz güzellikler olacağına diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Kapı Tokmağı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kapı tokmağı görmek, şansın ve kısmetin açılacağına, geleceğin güzel olacağına ve kişinin yarınlarının kendisi için mutlulukla, başarıyla geleceğine işaret eder. Hayırlara yorulur ve iyilik olarak değerlendirilir.

Rüyamızda Kapı Kilitlemek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kapı kilitlemek, rüya sahibinin iyi niyetlerini su istimal etmiş kimseler nedeni ile insanların tümüne karşı güvenini kaybettiğine, kalbini onlara kapattığına, kabuğuna çekildiğine ve kendi kendisi ile mutlu olmaya çalıştığına işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayata küstüğüne ve insanlardan çok darbe yediğine yorulur.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: