Kara Çarşaflı Kadın Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Kara Çarşaflı Kadın Görmek

Rüyamızda kara çarşaflı kadın görmek, farklı şekillerde diye yorumlanabilir. Ailenizden, çevrenizden sakladığınız ve gizlediğiniz bir işe gireceğinizi ifade eder. Çarşaf inceyse ahlaken zayıf olmaya, normal ise ahlaken güçlü olmaya yorumlanır. Bazı rüya tabircilerine göre, kara renk pek hayra yorulmaz. Rüya sahibi kişinin hayatında bir takım istenmedik, olumsuz gelişmeler olacağına da diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Siyah Peçeli Kadın Görmek

Rüyamızda siyah peçeli kadın görmek, hoşgörüsüz bir insanla karşılaşacağınıza, üzerinize alacağınız sorumlulukların sizi rahatsız edeceğine, aynı zamanda rüya sahibinin, ikiyüzlü insanlarla karşılaşacağına ve onlardan gelecek olan zarara delalet eder.

Rüyamızda Kara Çarşafa Büründüğünü Görmek

Rüyamızda kara çarşafa büründüğünü gören kişinin isteklerine ulaşacağına, güzel ve refah bir geleceğe kavuşacağına ve problemsiz geçim süreceğine delalet eder. Kimi zaman da sıkıntıları saklamaya çalışmak, sırların ortaya çıkmasını engellemek manalarına gelirken, bazen de içinde bulunulan hoş olmayan durumları ifade eder.  Parasal kayba, ticari anlamda zarar görmeye ve saygınlık yitirmeye de yorulmaktadır.

Rüyamızda Kara Çarşaf Giymiş Erkek Görmek

Kısa zamanda olacak yeni ve güzel gelişmelere yorulmaktadır. Rüya sahibi kişinin duygusal anlamda ilişkilerinin yolunda olduğuna, işine ve malına gelecek berekete, sevilen eşe, hayırlı ve vefakar evlatlara, evlatlarının kazanacağı itibara delalet eder. Rüya sahibi bekarsa, hayırlı bir kısmeti çıkacağına diye yorumlanabilir. Bazı durumlardaysa, maddi sıkıntı çekmeye, akrabalardan gelecek olan sıkıntıya ve sağlık problemlerine işaret eder.

Rüyamızda Kara Çarşaf Giymiş Birini Görmek

Rüyamızda birinin kara çarşaf giydiğini görmek, güzel, sevinçli bir temiz habere, yüksek ticari kazançlara yorulmaktadır. Rüya sahibi, çarşaf giymiş kişiyi tanıyorsa, üzücü bir durumla karşılaşacağına, para sıkıntısı çekeceğine, çabalarının boşa çıkacağına işaret eder.

Rüyamızda Beyaz Çarşaf Giydiğini Görmek

Rüyamızda beyaz çarşaf giydiğini görmek, kişinin güzel işlerle uğraşacağına, temiz ve ferah bir geleceğe sahip olmasına, sıkıntılardan kurtulmaya, ayrıca hayatına girecek olan saf ve dürüst insanlara delalettir. Kimi zaman da yakın çevrede olan bir düşmanı ve kişinin karşılaşacağı maddi zorlukları işaret eder.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

En Sık Arananlar:

6 Yorum

 1. Ben gece deniz yanındaydım. Deniz den kaçmaya çalışıyodum
  Ama karanlıktı sonra altarfta bi geçint vardı denizin ordan giçerken kareçarşaflı kadın indi merdüvenden Degişik bi ruya ya
  Anyamadım

  1. ruya bu kadarsa etrafınızda gönül bağladığınız insana veya insanlara dikkat etmeniz gerektiğidir.
   sizi kandırmak veya sizi sıkıntılara sokmak anlamında olaylarla karşılaşabilirsiniz.
   En Doğrusunu Allah Bilir Hakkınızda hayırlı şeyler olması dileğiyle.

 2. Iyi geceler bende dün gece rüyamda sarı bir taksideyiz eşimle üç kara çarşaflı var dolmuşta birde eşimle ben eşinin yeni bizi bilmediğiniz bir yere götürecekmiş arabaya bindik tam o inip bisey unutmuş almaya gidiyo tam o sırada kara çarşaflı kadın söformus yaninda da kız çocuğu arabayı çalıştırıp diyorumki o kadına dur dur o kadını almadan gitmek yok diyorum uyanıyorum sizce bu neki kendi sesime uyandim

  1. Meral hanım Rüyalarda Renk olarak kara şeyler görmek iyiye yorumlanmaz. Ancak kara çarşaf olması Sizin adınıza özel yorumlamak gerekiyor. Size özel yorum içinde sizi tanımak biraz sizden bilgi almak gerekiyor.

 3. rüyamda AMCAMI, KARA ÇARŞAF GİYMİŞ olarak görüyorum. Başka birşey yoktu. Buradaki yorumunuz ne olabilir. birçok yere yazdım fakat cevap vermediler. teşekkürler.

 4. Rüyümda 5 veya daha fazla kara çarşaflı genç bayan gördüm yemyeşil tarlaların arasında ilerliyorduk sonra bir tarlaya girdik bayanlar tarlada çalışmaya başladılar bende onların sanki başlarında koruma veya usta başı olarak duruyordum aralarından bazılarıyla çok fazla samimi olup sıcak muhabbet ediyorduk birlıkte yamek yiyorduk etraf çok güzeldi hertaraf yeşildi ama bayanların hepsi kara çarşaflı hepsi birbirinden genç güzel bayanlardı

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: