Karadut Yemek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Karadut Yemek

Rüyamızda karadut yemek, rüya sahibinin çok hayırlı ve vicdanlı bir evlat olduğunu, aile büyüklerine, anne ve babasına saygıda kusur etmediğine ve her zaman onların hayır dualarını aldığına yorumlanır. Kişi için hayırlara vesile olan rüya aynı zamanda kişinin asla maddi güçlüklerle karşılaşmayacağına ve hayatının kolay ve huzur dolu geçeceğine yorumlanır. İyi ahlaklı, örnek bir kimse olmaya işarettir.

Rüyamızda Karadut Görmek

Rüya sahibinin başarılarının ve iyi huylu, sevilen bir kimse olmasının sürekli göze geldiğine, nazarlardan dolayı bir takım aksiliklerin yaşandığına yorumlanır. Hanesiyle ve işiyle herkesin gözüne gelen kişinin arkasından yapılan haksız gıybete, kötü konuşmalara ve bu nedenle rüya sahibinin üzüntü duyduğuna da tabir olur. Rüyasında karadut gören kimsenin rızkı her zaman daim olur ve asla kesilmez. Her zaman bereket dolu bir kazanca, sevgi dolu ve yardımsever, iyi ahlaklı bir çevreye de işaret eder Karadut görmek kişinin çevresinde düşmanları, çekemeyenleri olsa da kendisine zarar veremeyeceklerine de diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Karadut Toplamak

Kişinin birikim yapmaya başlayacağını ve bu sayede geleceğini garanti altına alacağını gösterir. Her zaman tutumlu olmaya ve kazancın bir kısmını mutlaka bir yatırıma yöneltmeye tabir olunur. Rüyasında karadut toplayan kişi kimseye muhtaç olmadan kendi birikimleri ile ayakta durur ve yaşar. Gelecekte zengin bir hayat sürüleceğine de işaret eder.

Rüyamızda Karadut Ağacı Görmek

Kişinin mal varlığında artış olacağına yorumlanır. Genellikle rüya sahibinin çevresinde çok zengin, toplum nazarında önemli mevkilere gelmiş, itibarlı kimseler olduğuna ve tüm çevrenin de bu kişilerden oluştuğuna tabirdir. Rüyamızda görülen karadut ağacında dut da var ise, bu durumda kişi çok büyük bir mal varlığına sahip olur ve tüm sülalesine yetecek kadar zenginleşir. Karadut ağacı görmek Allah’ın kişiye her yönden destek olduğuna ve önünün açık olduğuna da delalet eder.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: