Karı Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Karı Görmek

Rüyamızda karı görmek, rüyayı gören kişinin hayatında önemli aşamaların kaydedileceğine, gelişmelerin olacağına, bazen umutlarını yitireceğine bazen de yaşayacağı sürpriz ve müjdeli gelişmeler sayesinde yeniden hayal kuracağına, mutlu olacağına, kendisini iyi hissedeceğine alamet eder. Rüya sahibinin aile hayatında yaşanacak kâh iyi kâh kötü günlere, kâh sorunlara kâh çözümlere ve çarelere yorulur.

Rüyamızda Karı Koca Görmek Ne Anlama Gelir?

Hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin keyfe ve rahata kavuşacağına, korkularından, huzursuzluğundan, kafa karışıklığından ve olumsuz düşüncelerinden sıyrılacağına, kendisini ailesine vereceğine bu sayede huzur bulacağına rivayet edilir.

Rüyamızda Karı Kocanın İlişkiye Girmesi Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin makbul olan, doğru ve güzel işler yapacağına, günahtan, ayıptan, fenalıktan, kötülükten, art niyetten, haramdan ve zinadan uzak duracağına, Allah’ın mubah kıldıklarına meyil edeceğine ve hayatı boyunca dürüst yaşayacağına diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Karı Kız Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin erkek olması halinde gönül işlerine çok heveslendiğine, aşkı aradığına biraz da çapkın olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin bayan olması durumunda da çevresinde kendisini çekemeyen, arkasından konuşan ve onun hakkında kötü söz söyleyen bazı insanların varlığına alamet eder.

Rüyamızda Kocakarı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin fala, tarota ve muskaya çok meraklı olduğuna yorulur. Rüya sahibinin çözümsüz kaldığı, bunalıma girdiği ve umutlarını kaybettiği zamanlarda kendisini teselli etmek ve olumlu şeyler duymak adına bu kavramlara daha fazla yakınlaşacağına ve zaman ayıracağına işaret eder.

Rüyamızda Kadın Görmek Ne Anlama Gelir?

Çok çeşitli şekillerde diye yorumlanabilir. Rüyamızda görülen kadının hoş, endamlı, zarif ve bakımlı biri olması durumunda, yeniliklerin, başarıların ve mutlulukların yaşanacağına, kadının ihtiyarlamış olarak görülmesi çaresiz hallere düşmeye, kadının çirkin olması durumunda da kötü ve zor günler yaşamaya, mutsuz ve hasta olmaya alamet eder.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: