Karlı Dağ Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Karlı Dağ Görmek

Rüyamızda karlı dağ görmek, rüyayı gören kişinin gözünü en yüksek, en zorlu ve herkesin kolay kolay ulaşamayacağı yerlere dikeceğine ve bu uğurda çok mücadele edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin amacına ulaşacağı işlere gireceğine ve bu işlerde alacağı üstün başarılar ve büyük zaferler sayesinde en üst noktalara geleceğine ve hedeflerine ulaşacağına diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Karlı Dağa Tırmanmak Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin tüm zorluklarla baş edecek gücü, inancı, kudreti ve hikmeti kendinde bulacağı manalarına gelir. Cesur, azimli, çalışkan ve mücadeleci bir kimseye ve onun yaşamı boyunca kazanacaklarına alamet eder.

Rüyamızda Karlı Dağda Yürümek Ne Anlama Gelir?

Cefa çekmeye, sıkıntılara karşı göğüs germeye, dayanmaya ve ayakta kalmaya çalışmaya rivayet edilir. Rüya sahibinin güçlüklere rağmen amacına ulaşmaktan vazgeçmeyeceğine ve başarı için çok ısrarcı olacağına delalet eder.

Rüyamızda Karlı Dağdan İnmek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında karlı dağdan indiğini gören kişi, umutlarını yitirerek hedeflerini, amaçlarını ve hayallerini terk edecek demektir. Rüya sahibi karşısına çıkan engeller nedeni ile korkuya kapılacak, cesareti kırılacak ve bu nedenle planlarından da vazgeçecektir diye kabul edilir.

Rüyamızda Dağlarda Kar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda dağlarda kar görmek, rüyayı göre kişinin maddi anlamda gücünü kaybetmesine neden olacak işler yapacağına ve zarar edeceğine işaret eder. Sorunlarla karşılaşmaya, borçlanmaya ve geçim derdine düşmeye işaret eder.

Rüyamızda Kar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda mevsiminde görülen kar, şifa, kurtuluş ve hayır olarak yorumlanır. Rüya sahibinin hayatında güzel gelişmeler yaşanacağı manalarına gelir. Fakat mevsimi dışında görülen kar iyi değildir ve şanssızlık olarak diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Karla Oynamak Ne Anlama Gelir?

Ferahlamaya, esenliğe ve iyi günlere kavuşmaya, keyif içinde olmaya ve güzel duygular yaşamaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin mutlu olmasına vesile olacak olaylara yorulur.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

1 Yorum

  1. Öncelikle iyi günler.
    Rüyamda yüksekçe olan tepesinde bolca kar bulunan sıra sıra dizilmiş kırmızı renkte dagların tepesindeydim . Tepeden kayak ile kayıyordu. Bir tepeden bir tepeye kayarak geçiyordum.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: