share on:

Ercan Tekin Bey Merhaba Rüyanız Hayırlara güzelliklere vesile olsun.

Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bil hayr.. Ey Rabbimiz!.. işimizi kolaylaştır zorlaştırma ve hayırlı bir sonuca erdir.. AMİN.

 

İsim Ercan Tekin
Gorulen-Tarih 2018-03-29
Rüyanın Görüldüğü Zaman
  • Gece
Başlık Karmaşık Duygular
Rüyası Rüyamda gördüğüm tanıdık bir insanın evindeydik beni sürekli tahrik ediyordu …

…. kısaltılmıştır.

… . kısaltılmıştır.

.. . kısaltışmıştır.

.Her yerde sosyal medyada bile sürekli kınanıyordum annem babam beni evlatlıktan reddediyordu hapis cezası alıyordum …………

……

Sabah ilk uyandığımda en ince detayına kadar hatırlıyordum şimdilik hatırladığım büyük olaylar bu. Şu bilgiyi vermemde fayda var gördüğüm tanıdığım kişi bizim akraba ve uzun zamandır görüşmüyoruz konuşmuyoruz. Böylesine abes kaçan bir rüya yazdığım için özür dilerim yorumlatırsanız sevinirim..

Ercan Bey Merhaba..

Rüyanız size özel ve bu tür rüyalar normaldir. Herkesin rüyasında görebileceği şeyler. Ancak bir durum ki akabinde başınıza iş açılması adınızın kötü biri diye anılması sosyal medyada olsun akrabalar arasında ve hatta anne baba seni evlatlıktan red etmesi gibi olaylar normal değil.

Bildiğiniz veya tahmin etmediğiniz bir şekilde ters giden bir şeyler mi var?

Bazı sorular sormalısınız kendinize..

Hayatı veren yaratan yaşatan Allah’tır. Her türlü güzel nimeti veren O dur. Çevremize baktığımızda sahip olduğumuz her şeyin Allah’tan geldiğini görürüz. Zaten Ayeti kerimede Allah’ın Üzerinizdeki size vermiş olduğu nimetleri saymaya kalkarsanız sayamazsınız buyuruluyor.

Namaz kılıyormusunuz?  Oruç yaklaştı orucunuzu tutuyormusunuz?  Elhamdulilleh müslümanım ve bunları yapıyorum diyorsanız  o halde atladığınız  bir şeyler var.

Bu ibadetler yoksa zaten baştan beri kaybetmiş oluyorsunuz. Çünkü bir insan  şükrünü eda etmekle ancak değer kazanır. Yada yapmaz  ve ceza alır kınanır cehenneme odun olur.

Şimdi ne alaka diyeceksiniz rüyam ile.

Rüyanızda ki durum normal insani bir durum. Ama ters giden bir şeyler var. Bunun sonucunda kınanıyorsunuz.

Dünyaya geldiniz dünyada yaşıyorsunuz ama  şükür yok ibadet yok. Tefekkür yok ise  hayatın sonunda kınanacaksınız. Hemde tüm insanların gözleri önünde gizli saklı hiç bir şeyiniz kalmayacak.

İşin doğrusu İHLAS elde etmeniz gerekiyor. İhlaslı bir şekilde ibadet etmelisiniz.! Bu konuda uyarılmışsınız kanaatimizece.

Rüyada Yani herkes illa kıyamet kopmuş hesap verirken görmek kan ter içinde kalmış gibi kendisini görmüş olması gerekmiyor.

Rüyada bahsetmiş olduğunuz durumda insan kendisini görmesi hayırlı şeylere yorumlanır. Ancak Sizin ki sonrası kınama var yasak bir durumdasınız. Bunu görmek ince mesajlar sizin için olabilir. Umarım Uyarılarımız faydanıza olur.

Hakkınızda Hayırlı şeylerin olması dileğiyle.

Bir önceki Rüya yorumumuz olan Fal Bakan Kadın - ( Melek Hanım ) başlıklı Rüya Tabiri Fal bakan ve içinden bir şey almak hakkında bilgiler verilmektedir. Acaba ne manaya geliyor diyorsanız inceleyin.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: