Karnıyarık Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Karnıyarık Görmek

Rüyamızda karnıyarık görmek, rüya sahibinin boğazına olan düşkünlüğü ve iştahının açıklığı ile diye yorumlanabilir. Rüya sahibinin sağlığına hiç dikkat etmediğine, dengesiz, bilinçsiz ve sağlıksız beslendiğine, ayaküstü atıştırarak yaşadığına rivayet edilir. Rüyamızda karnıyarık görmek, yeme içme dostu olarak adlandırılan bir kişinin varlığına alamet eder.

Rüyamızda Karnıyarık Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda karnıyarık yemek de aynı anlama gelir ve nerede bir yemek var hemen orada biten bir kişinin varlığı ile ifade edilir. İnsanlara bunun için yanaşan, onun dışında kimseyi tanımayan, mide düşkünü olan birine delalet eder.

Rüyamızda Patlıcan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda patlıcan görmek, sıkıntı, zorluk ve problem yaşamak manalarına gelir. Rüyayı gören kişinin başarısız ve mutsuz olacağı, parasız kalacağı, evindeki bolluğun ve bereketin düşeceği ve kişinin fakirleşeceği şeklinde değerlendirilir.

Rüyamızda Patlıcan Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda patlıcan yemek, verimli bir dönem geçirmeye rivayet edilir. Kişinin rahatını ve huzurunu yerine getirecek, ekmeğini arttıracak ve zenginliğini çoğaltacak işler yapacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına işaret eder.

Rüyamızda Patlıcan Kızartması Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda patlıcan kızartması yemek şanssızlık ve gözyaşına rivayet edilir. Rüya sahibinin çok üzüleceğine, hayattan elini eteğini çekeceğine ve mutsuz olacağına diye yorumlanabilir. Kişi, moralinin bozulacağı, huzurunun ve neşesinin kaçacağı bazı olaylar yaşayacaktır diye yorumlanır.

Rüyamızda Siyah Patlıcan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda siyah patlıcan görmek, kişinin kurnazlık yapıp daha fazla kar elde etmek için kusurlu iş yapacağına, daha sonra bunun ayyuka çıkmasıyla yüzünün kızaracağına delalet eder. Kişi, hileli iş yapıp, ekmeğine leke sürecektir derler.

Rüyamızda Patlıcan Yemeği Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda patlıcan yemeği görmek, yokluğun, sıkıntının ve borcun biteceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin çok paralar kazanacağına, kazancını doğru şekilde kullanacağına ve bu sayede ömrü boyunca geçim sıkıntısına düşmeyeceğine yorulur.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: