Kartopu Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Kartopu Görmek

Rüyamızda kartopu görmek, ferahlamaya ve hafiflemeye alamet eder. Rüya sahibinin hayatına sonunda sakinliğin, huzurun ve mutluluğun hâkim olacağına, kişinin sevdiklerine kavuşup, onlarla bir arada yaşamaya başlayacağına ve bir daha onlardan uzun süreli olarak ayrılmayacağına rivayet edilir. Eğlenceli bir hayat yaşamaya, sorunları kafaya takmamaya, olayları büyütmemeye ve soğukkanlı davranmaya diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Kartopu Oynadığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Bir kişi rüyasında kartopu oynadığını görürse o kişi hayatında başarılı olmanın tadına varır ve mutlu olur. Kişi, yüzünü güldürecek, sorunlarını bitirecek, kendini çok iyi, hafif ve sağlıklı hissedecek gelişmeler ve olaylar yaşayacaktır diye yorumlanır.

Rüyamızda Kartopu Atmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kartopu atmak, hayırlara alamet eder ve kişinin keyifli olacağına, amaçlarına ve hedeflerin ulaşmayı başaracağına, karşısına hayırlı ve uğurlu olacak kısmetlerin çıkacağına alamet eder. Rüya sahibinin eşsiz fırsatlar yakalayacağı bir dönemin geleceğine işaret eder.

Rüyamızda Karla Oynamak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda karla oynamak, rüyayı gören kişinin kendini olduğu gibi kabul etmesi ve sevmesi gerektiği ile açıklanır. Fiziksel güzellikten ziyade ruh güzelliğinin daha önemli olduğunun bilincine varılmasına diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Kar Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kar yemek iki türlü diye yorumlanabilir rüyada sıcak havada kar yemek hayırlara alamet eder ve rüya sahibinin şifa bulacağına işaret eder. Fakat kişi tam da kış ayında kar yediğini görürse o zaman bu uğursuzluktur ve rüya sahibini mutsuz edecek olayların yaşanacağına yorulur.

Rüyamızda Yazın Kar Yağdığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda yazın kar yağdığını görmek, ağız tadının, keyfin ve neşenin sarsılmasına neden olacak haberlere, can sıkacak sözlere ve sıkıntıya düşürecek olaylara alamet eder. Şanssızlık yaşanacağı ile ifade edilir.

Rüyamızda Üzerine Kar Yağdığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda üzerine kar yağdığını görmek, rüya sahibini çok kötü günlerin beklediğine delalet eder.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: