Kaş Almak

PAYLAŞ:

Rüyamızda Kaş Almak

Rüyamızda kaş almak, rüya sahibinin çarelere ve çözümlere ihtiyaç duyduğuna, sıkıntılarının ve zorluklarının üstesinden ancak bu şekilde gelmeyi başaracağına diye yorumlanabilir. Kişi, kendisini mutluluğa ve başarıya götürecek her yolu zorlayacak, kurtuluşa ve şifaya kavuşmak için bir an olsun çabalamaktan vazgeçmeyecek demektir. Rüyamızda kaş almak, rüya sahibinin bulunduğu noktaya kimsenin desteği olmaksızın gelmeyi başaracağı şeklinde yorumlanır.

Rüyamızda Kaş Bıyık Aldırmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kaş bıyık aldırmak, hayırlara alamet eder. Rüya sahibinin hedeflerini ve amaçlarını gerçekleştireceğine, esenlik bulacağına, rahata ereceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacak olaylar yaşayacağına rivayet edilir. Kişi, hayallerini gerçekleştirme konusundaki ısrarından vazgeçmeyecek ve bu durum kendisine hayır getirecek demektir.

Rüyamızda Kaş Alınması Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kaş alınması, rüyayı gören kişinin inancından ve kararlılığından ödün vermeyeceğine bu sayede istediği ve hayalini kurduğu yaşamın kapılarını aralamaya başlayacağına, yaşam standartlarını yükselteceğine ve maddi imkânlarını arttıracağına delalet eder.

Rüyamızda Kaş Aldırmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kaş aldırmak, kaş almaya göre biraz daha farklı diye yorumlanabilir ve rüya sahibinin malında ve parasından kaybedeceğine, maddi gücünü yitireceğine bu nedenle de çok kötü günler geçirmek zorunda kalacağına işaret eder.

Rüyamızda Kaş Aldığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kaş aldığını görmek, emek harcamaya, alın teri akıtmaya, dirsek çürütmeye ve nefes tüketmeye ve çok şükür ki karşılığını da almaya alamet eder. Rüya sahibinin emeklerinin boşuna gitmeyeceğine ve heveslerinin yarım kalmayacağına yorulur.

Rüyamızda Cımbızla Kaş Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda cımbızla kaş almak, rüya sahibinin gaflete düşerek yaradana karşı geleceğine ve sahip olduklarını inkâr ederek, daha fazlasına sahip olmadığı için Allah’a karşı isyan edeceğine diye yorumlanabilir. Kişi, sakin ve mantıklı düşününce içine düştüğü gafletin farkına varacak ve gece gündüz tövbe edecek demektir.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: